«Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бен Шапіро

«Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бен Шапіро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
213 переглядів
213 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бена Шапіро (анотація)

Книга «Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бена Шапіро буде цікавою для тих, хто цікавиться історією цієї могутньої держави, а також політологією, соціологією і економікою. Могутність США не викликає сумнівів ні в кого, але як вдалось країні досягти такого стану? Автор роботи, він же журналіст і політичний аналітик, один з найбільш шанованих спеціалістів у своїй справі, дає відповідь не лише на це запитання.

Починаючи читати онлайн книгу «Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бена Шапіро українською мовою, будьте готові до занурення в історію країни, бо без неї неможливо зрозуміти і оцінити сучасність.

Автор наголошує на тому, що американське суспільство почало дійсно розвиватись, коли прийшла свобода слова, а люди при цьому почали жити за принципами християнської моралі. Підприємництво, приватна власність, важливість шлюбу – це були ті стовпи, на яких все трималось дуже довго. Але ситуація почала змінюватись.

Чому зрушили з місця світоглядні «тектонічні плити» американського суспільства? Що мало на нього такий серйозний і руйнівний вплив? А найголовніше – чим загрожують Америці такі зміни?

Ви можете скачати книгу «Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бена Шапіро українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у зручний для себе час і дізнатись, що думає про це автор.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бена Шапіро українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як зруйнувати Америку за три прості кроки» Бена Шапіро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *