«Як зупинити час» Метт Гейг

«Як зупинити час» Метт Гейг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5740 переглядів
5740 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Як зупинити час» Метта Гейга (анотація)

Головний герой книги «Як зупинити час» – старий. В календарному, а не в біологічному сенсі цього слова. Тому Хазарду більше чотирьох століть. Хоча на вигляд – не більше 40 років. Як таке могло статися? Магія? Ні. Генетичний збій в організмі…

Якщо є така хвороба, як прогерія, при якій тіло старіє раніше відведеного часу, то чому б не бути такій хворобі, котра навпаки, пригнічує старіння? Ви скажете – маячня? Починайте читати онлайн книгу «Як зупинити час» Метта Хейга українською мовою та дізнайтеся більше про життя одної унікальної людини.

Чому сучасній науці невідомі факти цієї хвороби? Все просто. Чи стали б ви у 16-17 століттях розказувати всім навкруги про те, що не старієте? Навряд чи. Так можна і на багаття потрапити. Краще час від часу зміняти місце проживання, обзаводитись новими знайомими і друзями. Щоб ніхто нічого не запідозрив.

Так і живе головний герой. Змінює міста і континенти, розлучається навіки з близькими і йде далі. Самотність – його доля. І доки життя продовжується, в ньому стільки всього може трапитись!

Радимо скачати книгу «Як зупинити час» Мэтта Хейга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цей твір із тих, котрі чіпляют і не відпускають, доки не дочитав до останнього рядка.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Як зупинити час» Метта Гейга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як зупинити час» Метта Гейга

2 відповіді до “Як зупинити час”

  1. Марина Марина сказав:

    Ух як невпинно летить час, книжка Як зупинити час стала додатковим нагадуванням про це. Я б рекомендувала прочитати її, вона динамічна і цікава. Герої живі, я люблю коли навіть персонажі мають право на життя за межами історії. Рекомендую.

  2. Ілона Ілона сказав:

    Тепер я точно розумію, що не хочу жити вічно. Головному герою книги «Як зупинити час» випала така можливість, але не все так класно, як здається на перший погляд. Книга цікава, з нею приємно провести вечір, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *