«Як зупинити час» Метт Хейг

«Як зупинити час» Метт Хейг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1695 переглядів
1695 переглядів

Про книгу «Як зупинити час» Метта Хейга

Головний герой книги «Як зупинити час» – старий. В календарному, а не в біологічному сенсі цього слова. Тому Хазарду більше чотирьох століть. Хоча на вигляд – не більше 40 років. Як таке могло статися? Магія? Ні. Генетичний збій в організмі…

Якщо є така хвороба, як прогерія, при якій тіло старіє раніше відведеного часу, то чому б не бути такій хворобі, котра навпаки, пригнічує старіння? Ви скажете – маячня? Починайте читати онлайн книгу «Як зупинити час» Метта Хейга українською мовою та дізнайтеся більше про життя одної унікальної людини.

Чому сучасній науці невідомі факти цієї хвороби? Все просто. Чи стали б ви у 16-17 століттях розказувати всім навкруги про те, що не старієте? Навряд чи. Так можна і на багаття потрапити. Краще час від часу зміняти місце проживання, обзаводитись новими знайомими і друзями. Щоб ніхто нічого не запідозрив.

Так і живе головний герой. Змінює міста і континенти, розлучається навіки з близькими і йде далі. Самотність – його доля. І доки життя продовжується, в ньому стільки всього може трапитись!

Радимо скачати книгу «Як зупинити час» Мэтта Хейга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цей твір із тих, котрі чіпляют і не відпускають, доки не дочитав до останнього рядка.

Скачати безкоштово книгу «Як зупинити час» Метта Хейга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Як зупинити час» Метта Хейга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *