«Якби ти знав» Ельчин Сафарлі

«Якби ти знав» Ельчин Сафарлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3269 переглядів
3269 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Якби ти знав» Ельчина Сафарлі (анотація)

Книга «Якби ти знав» – роман, що написаний відомим сучасним письменником Ельчіном Сафарлі. Перш за все, книга може змусити переосмислити власне життя. Непрості вибори, що постають перед кожним у житті, стали основою для праці автора. Книга за жанром є жіночим романом, і в першу чергу орієнтована саме на жіночу аудиторію.

Твір сповнений великою кількістю образів, що споконвічно надихали людей на творчість – море, сонце та пляжі, де будуть відбуватись основні події в романі. Читаючи книгу «Якби ти знав» Ельчіна Сафарлі онлайн українською мовою, можна зрозуміти, що головним героєм життя кожної людини є любов, яка може прийти до кожного, як далеко від неї не втікаєш.

Сюжет книги розгортається навколо жінки, яка вирішила кардинально змінити своє життя. Важка та невиліковна хвороба може зламати кого завгодно, проте героїня, отримавши звістку, про свою хворобу, вирішила не опускати руки. Вона здійснює відчайдушну, необдуману, проте таку необхідну їй мандрівку до моря, де може відчути себе по-справжньому живою.

Історія подається в форматі щоденника головної героїні, яка розповідає про свою пригоду. Окрім сюжету з поїздкою в творі розкривається і історія кохання, яке не може пройти просто так, і завжди знайде того, хто його шукає. Сафарлі мотивує читача повірити в диво, бо воно дійсно можливе.

Дізнатися історію кохання можна, скачавши книгу «Якби ти знав» Ельчина Сафарлі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Якби ти знав» Ельчина Сафарлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Якби ти знав» Ельчина Сафарлі

2 відповіді до “Якби ти знав”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Вже в котрий раз Сафарлі подарувала мені гармонію та спокій, на цей раз книгою Якби ти знав… Ох, як ця фраза врізалась в мою свідомість. Неймовірно красива, ніжна історія, деякі слова я діалоги я досі пам’ятаю.

  2. Капіталіна Капіталіна сказав:

    «Якби ти знав» це перша книга, яка наштовхнула мене на думки про моє життя. Я ніби занурилась, у чужий щоденник, де кожного дня з’являлись нові сторінки. Роман неймовірно легкий та романтичний, зовсім не хочеться, щоб він закінчувався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *