«Якщо кров тече» Стівен Кінг

«Якщо кров тече» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
180 переглядів
180 переглядів

Про книгу «Якщо кров тече» Стівена Кінга

Агов! Вас вітає Його Величність Стівен Кінг – справжній король хоррору та жахів. На цей раз майстер жанру подарував своїм прихильникам цілий збірник, у який включив одразу 4 твори: «Телефон містера Герріґена», «Життя Чака», «Якщо кров тече» (звідки й назва книги) та «Щур».

Усі твори можна читати онлайн у книзі Стівена Кінга «Якщо кров тече» у перекладі українською мовою, отримуючи масу задоволення від старого, доброго саспенсу на новий лад. Так, у першому оповіданні йдеться про літнього мільйонера, молодий друг якого дарує йому новенький Айфон, навіть не уявляючи, яку роль цей апарат зіграє у житті старого.

Друге оповідання тримає читача в напрузі до самого кінця, але без жодного натяку на панічний жах. Просто листівки-подяки, адресовані якомусь загадковому Чаку, починають поширюватися містом, з’являючись усюди. Просто подяка за 39 років. Що мається на увазі? Невідомо, але якщо Чак помре, то… Але нехай всі секрети всіх оповідань відкриє для себе сам читач, якому дістанеться на десерт не менш захоплююча історія про балакливого щура із останнього твору.

Щоб прочитати оповідання збірника безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), можна зараз скачати книгу «Якщо кров тече» Стівена Кінга. У самому кінці загадки буде розгадано… Можливо…

Завантажити безкоштовно книгу «Якщо кров тече» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Якщо кров тече» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *