«Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Якщо полюбиш прокляття» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Книга «Якщо полюбиш прокляття» – справжній подарунок для прихильників романтичного фентезі (інша назва цього твору – «Срібні прикраси на чорному тлі»).

Якщо в більшості романах жанру головні герої потрапляють до магічної реальності або якоїсь історичної епохи, у цій книзі все навпаки – казкова красуня Огнеслава та чарівник Вельф опиняються у наших реаліях. Як зіллється брязкіт меча з грохотом метро? Чи зможуть буденність сучасного суспільства і комфорт нових технологій повністю замінити середньовічні ідеали та закони життя?

Єдине, що об’єднує два світи – могутнє кохання, божественне й небезпечне, здатне на великі звершення й підступні руйнування. А ще гостро стоїть проблема морального вибору – ця вічна дилема штовхатиме героїв на відчайдушні та ризиковані вчинки, змушуючи читача відчувати всю гаму їхніх емоцій.

Світлана Горбань і Наталія Лапіна – справжні майстри атмосферних романтичних мелодій. Їхні рядки занурюють у глибину відвертих емоційних сплесків та зачаровують гостросюжетними перипетіями. Роман «Якщо полюбиш прокляття» – багатогранний симбіоз хвилюючої психологічної драми, фентезійного екшена та проникливої лірики. Читач знайде тут пригодницькі та містичні мотиви, філософські міркування, чаклунські ворожіння… та нашу буденність, обернену в ці казкові принади.

Книга з першої сторінки вражає напруженістю сюжету – і це відчуття переслідує читача до останніх рядків. Огнеслава та Вельф постійно знаходяться на краю леза, а коли події переносяться до сучасності, де, здавалося б, набагато безпечніше, ніж серед нескінченних «пісень» мечей, на героїв чекають нові випробування.

Тепер головне для закоханих – не загубити одне одного в чужому та дивному оточенні. Ця мандрівка допоможе нам подивитися на своє життя під іншим кутом зору, заглибитися у сучасні цінності та виокремити істину від фальші.

Якщо ви хочете читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації, ви цю можливість отримаєте в нашій електронній бібліотеці. Також ви можете скачати «Якщо полюбиш прокляття» Світлани Горбань і Наталії Лапіної на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Якщо полюбиш прокляття» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Завантажити книгу «Якщо полюбиш прокляття» у форматі:

Рекомендації

Оголений нерв
Оголений нерв Світлана Талан
Місто кісток
Місто кісток Кассандра Клер
Куди приводять мрії
Куди приводять мрії Річард Метісон
Біль моря
Біль моря Кейт Демід

Відгуки на книгу «Якщо полюбиш прокляття» Наталії Лапіної, Світлани Горбань