«Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
572 переглядів
572 переглядів

Про книгу «Якщо полюбиш прокляття» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Книга «Якщо полюбиш прокляття» – справжній подарунок для прихильників романтичного фентезі (інша назва цього твору – «Срібні прикраси на чорному тлі»).

Якщо в більшості романах жанру головні герої потрапляють до магічної реальності або якоїсь історичної епохи, у цій книзі все навпаки – казкова красуня Огнеслава та чарівник Вельф опиняються у наших реаліях. Як зіллється брязкіт меча з грохотом метро? Чи зможуть буденність сучасного суспільства і комфорт нових технологій повністю замінити середньовічні ідеали та закони життя?

Єдине, що об’єднує два світи – могутнє кохання, божественне й небезпечне, здатне на великі звершення й підступні руйнування. А ще гостро стоїть проблема морального вибору – ця вічна дилема штовхатиме героїв на відчайдушні та ризиковані вчинки, змушуючи читача відчувати всю гаму їхніх емоцій.

Світлана Горбань і Наталія Лапіна – справжні майстри атмосферних романтичних мелодій. Їхні рядки занурюють у глибину відвертих емоційних сплесків та зачаровують гостросюжетними перипетіями. Роман «Якщо полюбиш прокляття» – багатогранний симбіоз хвилюючої психологічної драми, фентезійного екшена та проникливої лірики. Читач знайде тут пригодницькі та містичні мотиви, філософські міркування, чаклунські ворожіння… та нашу буденність, обернену в ці казкові принади.

Книга з першої сторінки вражає напруженістю сюжету – і це відчуття переслідує читача до останніх рядків. Огнеслава та Вельф постійно знаходяться на краю леза, а коли події переносяться до сучасності, де, здавалося б, набагато безпечніше, ніж серед нескінченних «пісень» мечей, на героїв чекають нові випробування.

Тепер головне для закоханих – не загубити одне одного в чужому та дивному оточенні. Ця мандрівка допоможе нам подивитися на своє життя під іншим кутом зору, заглибитися у сучасні цінності та виокремити істину від фальші.

Якщо ви хочете читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації, ви цю можливість отримаєте в нашій електронній бібліотеці. Також ви можете скачати «Якщо полюбиш прокляття» Світлани Горбань і Наталії Лапіної на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Якщо полюбиш прокляття» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Рекомендації

Відгуки на книгу «Якщо полюбиш прокляття» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *