«Якщо з дитиною складно» Людмила Петрановська

«Якщо з дитиною складно» Людмила Петрановська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1568 переглядів
1568 переглядів

Про книгу «Якщо з дитиною складно» Людмили Петрановської

Відколи існує світ – діти не слухаються своїх батьків. Ще з печерних часів, коли волохата мамця забороняла своїм непосидючим малим-неандертальцям жбурляти один в одного розпечені вугільця з багаття. 

Не лізь, не чіпай, не балуйся! Повсякденна мантра всіх батьків на планеті! Радимо читати онлайн книгу «Якщо з дитиною складно» Людмили Петрановської українською мовою та ще на крок наблизитись до ідеального розуміння свого чада. 

Чому діти ведуть себе не так, як нам того хотілося б? Все просто. Вони – не ми. Це зовсім інші особистості, зі своїм характером та норовом. Існує розповсюджена теорія, що діти нас копіюють і що саме батьки дають їм як хороші, так і погані приклади. А як щодо того, коли в одній і тій самій сім’ї діти ведуть себе по-різному? Коли старша – зірвиголова і забіяка, а найменший – тихесенький ангелочек? 

Автор книги «Якщо з дитиною складно» розкладає все по поличкам, у доступній формі розповідає про найголовніше. 

Як зблизитись з дитиною, відчути всім серцем її потреби та бажання, створити гідну атмосферу у сім’ї? Про все це ви дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Якщо з дитиною складно» Людмили Петрановської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). І нехай янголи пролетят над вашою хатою! Всім добра!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Якщо з дитиною складно» Людмили Петрановської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *