«Янгол помсти» Дарина Соль

«Янгол помсти» Дарина Соль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
399 переглядів
399 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Янгол помсти» Дарини Соль (анотація)

Інґеборґа: Я влізла туди, куди ніколи у житті не варто навіть дивитись. Я спробувала пограбувати мафію. І вперше у житті мене спіймали. Та той, хто прийшов по мене, відмовляється виконувати наказ свого батька… і намагається захистити мене від них.

Матео: Кожен її дотик, мов отруйний плющ вплітається глибоко всередину мене, закарбовуючись яскравим образом у тих закутках душі, про існування яких я не здогадувався. Один її образ змушує божеволіти та бажати її, але водночас голос розуму кричить на все горло, що потрібно триматись якомога далі від цієї жінки. Та хіба слухаєш такі дрібниці, коли кожен мимохідь спійманий погляд, заховуєш у глибини памʼяті аби навіть на смертному ложі пригадувати це, як ті миті, заради яких варто жити.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Янгол помсти» Дарини Соль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янгол помсти» Дарини Соль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *