«Янгол у сірому» Надія Гуменюк

«Янгол у сірому» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Янгол у сірому» Надії Гуменюк

Твори української письменниці сучасності Надії Гуменюк вражають пронизливістю й чутливістю – здається, що письменниця помічає найглибші струни душі та серця, що є непомітними для інших. Такою ж тендітною є її книга «Янгол у сірому» – роман-притча, створений в органічній єдності драми й детективу, особистого і загальнолюдського, смутку і радості. Ніби жонглюючи літературними жанрами, письменниця пропонує читачам сімейну сагу, яку згодом перетворює у драматичний детектив з кількома клубками заплутаних стосунків головних і другорядних героїв.

Надія Гуменюк створила багатошаровий твір, з’єднавши однією сюжетною канвою кілька новел. Кожна окрема глава – це погляд на події, що відбуваються, очима різних героїв. Важко не помітити майстерність письменниці, яка змогла передати внутрішню суть та яскравий образ кожного з персонажів завдяки особливій манері мови окремих новел.

Наприкінці твору здається дивним, що всі глави приходять до єдиного знаменника – настільки самобутніми та неповторними вони здаються. У цій книзі так, як і в житті: задіяні всі – і діти з батьками, які ненавмисно змушують їх відповідати за гріхи одне одного, і випадкові знайомі, які кардинально змінюють долі оточуючих.

Роман «Янгол у сірому» є досить символічним – його головним символом є криниця, з якою пов’язані долі багатьох людей, які з’являються на сторінках книги. Здавна вважалося, що криниця має магічні властивості – і зараз ви можете в цьому переконатися, занурившись у дивне мереиво з фантазій та реальності.

Недаремно цей захоплюючий та багатовимірний твір отримав другу премію у престижному літературному конкурсі «Коронація слова». Мотиви біблійних сюжетів авторка навіть не завуальовує – про них говорять красномовні імена головних героїв та класичні випадки зради, каяття, лицемірства.

Пропонуємо скачати «Янгол у сірому» Надії Гуменюк усім, хто шукає літературного поєднання особистої драми з символічним порятунком цілої нації. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей пронизливий та повчальний роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Аптекар
Аптекар Юрій Павлович Винничук
Цензор снів
Цензор снів Юрій Павлович Винничук
Ги-ги-и
Ги-ги-и Юрій Павлович Винничук

Відгуки на книгу «Янгол у сірому» Надії Гуменюк

Комментарии для сайта Cackle