«Янгол у сірому» Надія Гуменюк

«Янгол у сірому» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1246 переглядів
1246 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Янгол у сірому» Надії Гуменюк (анотація)

Твори української письменниці сучасності Надії Гуменюк вражають пронизливістю й чутливістю – здається, що письменниця помічає найглибші струни душі та серця, що є непомітними для інших. Такою ж тендітною є її книга «Янгол у сірому» – роман-притча, створений в органічній єдності драми й детективу, особистого і загальнолюдського, смутку і радості. Ніби жонглюючи літературними жанрами, письменниця пропонує читачам сімейну сагу, яку згодом перетворює у драматичний детектив з кількома клубками заплутаних стосунків головних і другорядних героїв.

Надія Гуменюк створила багатошаровий твір, з’єднавши однією сюжетною канвою кілька новел. Кожна окрема глава – це погляд на події, що відбуваються, очима різних героїв. Важко не помітити майстерність письменниці, яка змогла передати внутрішню суть та яскравий образ кожного з персонажів завдяки особливій манері мови окремих новел.

Наприкінці твору здається дивним, що всі глави приходять до єдиного знаменника – настільки самобутніми та неповторними вони здаються. У цій книзі так, як і в житті: задіяні всі – і діти з батьками, які ненавмисно змушують їх відповідати за гріхи одне одного, і випадкові знайомі, які кардинально змінюють долі оточуючих.

Роман «Янгол у сірому» є досить символічним – його головним символом є криниця, з якою пов’язані долі багатьох людей, які з’являються на сторінках книги. Здавна вважалося, що криниця має магічні властивості – і зараз ви можете в цьому переконатися, занурившись у дивне мереиво з фантазій та реальності.

Недаремно цей захоплюючий та багатовимірний твір отримав другу премію у престижному літературному конкурсі «Коронація слова». Мотиви біблійних сюжетів авторка навіть не завуальовує – про них говорять красномовні імена головних героїв та класичні випадки зради, каяття, лицемірства.

Пропонуємо скачати «Янгол у сірому» Надії Гуменюк усім, хто шукає літературного поєднання особистої драми з символічним порятунком цілої нації. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей пронизливий та повчальний роман безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Янгол у сірому» Надії Гуменюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янгол у сірому» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *