«Янгол у сірому» Надія Гуменюк

«Янгол у сірому» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
379 переглядів
379 переглядів

Про книгу «Янгол у сірому» Надії Гуменюк

Твори української письменниці сучасності Надії Гуменюк вражають пронизливістю й чутливістю – здається, що письменниця помічає найглибші струни душі та серця, що є непомітними для інших. Такою ж тендітною є її книга «Янгол у сірому» – роман-притча, створений в органічній єдності драми й детективу, особистого і загальнолюдського, смутку і радості. Ніби жонглюючи літературними жанрами, письменниця пропонує читачам сімейну сагу, яку згодом перетворює у драматичний детектив з кількома клубками заплутаних стосунків головних і другорядних героїв.

Надія Гуменюк створила багатошаровий твір, з’єднавши однією сюжетною канвою кілька новел. Кожна окрема глава – це погляд на події, що відбуваються, очима різних героїв. Важко не помітити майстерність письменниці, яка змогла передати внутрішню суть та яскравий образ кожного з персонажів завдяки особливій манері мови окремих новел.

Наприкінці твору здається дивним, що всі глави приходять до єдиного знаменника – настільки самобутніми та неповторними вони здаються. У цій книзі так, як і в житті: задіяні всі – і діти з батьками, які ненавмисно змушують їх відповідати за гріхи одне одного, і випадкові знайомі, які кардинально змінюють долі оточуючих.

Роман «Янгол у сірому» є досить символічним – його головним символом є криниця, з якою пов’язані долі багатьох людей, які з’являються на сторінках книги. Здавна вважалося, що криниця має магічні властивості – і зараз ви можете в цьому переконатися, занурившись у дивне мереиво з фантазій та реальності.

Недаремно цей захоплюючий та багатовимірний твір отримав другу премію у престижному літературному конкурсі «Коронація слова». Мотиви біблійних сюжетів авторка навіть не завуальовує – про них говорять красномовні імена головних героїв та класичні випадки зради, каяття, лицемірства.

Пропонуємо скачати «Янгол у сірому» Надії Гуменюк усім, хто шукає літературного поєднання особистої драми з символічним порятунком цілої нації. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей пронизливий та повчальний роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янгол у сірому» Надії Гуменюк