«Янголи і демони» Ден Браун

«Янголи і демони» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1443 переглядів
1443 переглядів

Про книгу «Янголи і демони» Дена Брауна

Книга «Янголи і демони» – динамічна, пригодницька, трішки містична і релігійна детективна історія від майстра жанру – Дена Брауна. Хто читав його попередній бестселер «Код да Вінчі», навіть сумніватися не буде щодо наступних творів письменника. 

Радимо скачати книгу «Янголи і демони» Дена Брауна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). І ви зануритеся з головою в приголомшливі пригоди, які відбуваються в святая-святих католицького світу – Ватикані. 

Світ, в який нема ходу стороннім, загадковий і повний тайн Ватикан, – місце, де вершаться долі мільйонів, цілих країн, де вплив на світову політику дуже значний, але про це не говорять. 

Цікаво, що однойменний фільм з Томом Хенксом у головній ролі викликав негативну оцінку святих отців, а Святий Престол навіть відмовився відкрити Ватикан для зйомок деяких сцен. І це при тому, що сценаристи дуже м’яко передали задумку автора книги, аби згладити гострі кути та не зачепити релігійні почуття вірян. 

Вам сподобається читати онлайн книгу «Янголи і демони» Дена Брауна українською мовою, особливо радимо, якщо ви вже бачили її втілення на екрані. Розбіжності очевидні.

Завантажити безкоштовно книгу «Янголи і демони» Дена Брауна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янголи і демони» Дена Брауна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *