«Янголи не сплять» Оксана Калина

«Янголи не сплять» Оксана Калина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
616 переглядів
616 переглядів

Про книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини

Книга “Янголи не сплять” – надзвичайна історія з елементами магії та містики, в якій казковий сюжет органічно переплітається з вічними філософськими питаннями. Оксана Калина пропонує читачеві замислитися над проблемою морального вибору, його наслідками та відповідальністю за свої помилки.

В центрі сюжетної лінії твору опиняється Сашко – звичайний сільський житель зі своїми недоліками та слабкостями. За тридцять п’ять років він побачив чимало лиха, і єдиною розрадою для нього стала пляшка. Читач знайомиться з головним героєм у найцікавішу мить: у стані алкогольного сп’яніння Олександр поспішає на цвинтар вночі…

Моторошна атмосфера повісті “Янголи не сплять” огортає вже з перших сторінок. Починаючи читати книгу, відчуваєш наближення чогось містичного й загадкового. І дійсно – вже дуже скоро Сашко зустрінеться з дивними чоловіком та жінкою, побачивши їх у покинутій будівлі, що належала колишньому радгоспу. Ця зустріч виявилася доленосною для Олександра – вона не тільки перевернула його буденність з ніг на голову, а й змусила повірити у потойбічне життя та безсмертність людських душ.

Як виглядають справжні янголи? Чи знаходяться вони поміж нас? Оксана Калина показує зв’язок небесного життя із земним, змушуючи повірити у майже фантастичні речі. Хто обирає свій життєвий шлях – сама людина чи її скеровують вищі сили? Відповідь на це питання дуже неоднозначне, і книга “Янголи не сплять” допоможе розібратися у цих непростих речах.

Мова оповідання є напрочуд легкою, а сама повість є поєднанням кількох жанрів – містики та пригод, любовної драми та філософської притчі. Витончена іронія, притаманна авторському стилю, дозволяє по-новому подивитися на загальноприйняті особистісні цінності. Якщо ви хочете поринути у світ таємничих загадок людської душі, пройшовши з головним героєм крізь повне переформатування життя, радимо скачати цей повчальний та інтригуючий твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини