«Янголи не сплять» Оксана Калина

«Янголи не сплять» Оксана Калина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
885 переглядів
885 переглядів

Про книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини

Книга “Янголи не сплять” – надзвичайна історія з елементами магії та містики, в якій казковий сюжет органічно переплітається з вічними філософськими питаннями. Оксана Калина пропонує читачеві замислитися над проблемою морального вибору, його наслідками та відповідальністю за свої помилки.

В центрі сюжетної лінії твору опиняється Сашко – звичайний сільський житель зі своїми недоліками та слабкостями. За тридцять п’ять років він побачив чимало лиха, і єдиною розрадою для нього стала пляшка. Читач знайомиться з головним героєм у найцікавішу мить: у стані алкогольного сп’яніння Олександр поспішає на цвинтар вночі…

Моторошна атмосфера повісті “Янголи не сплять” огортає вже з перших сторінок. Починаючи читати книгу, відчуваєш наближення чогось містичного й загадкового. І дійсно – вже дуже скоро Сашко зустрінеться з дивними чоловіком та жінкою, побачивши їх у покинутій будівлі, що належала колишньому радгоспу. Ця зустріч виявилася доленосною для Олександра – вона не тільки перевернула його буденність з ніг на голову, а й змусила повірити у потойбічне життя та безсмертність людських душ.

Як виглядають справжні янголи? Чи знаходяться вони поміж нас? Оксана Калина показує зв’язок небесного життя із земним, змушуючи повірити у майже фантастичні речі. Хто обирає свій життєвий шлях – сама людина чи її скеровують вищі сили? Відповідь на це питання дуже неоднозначне, і книга “Янголи не сплять” допоможе розібратися у цих непростих речах.

Мова оповідання є напрочуд легкою, а сама повість є поєднанням кількох жанрів – містики та пригод, любовної драми та філософської притчі. Витончена іронія, притаманна авторському стилю, дозволяє по-новому подивитися на загальноприйняті особистісні цінності. Якщо ви хочете поринути у світ таємничих загадок людської душі, пройшовши з головним героєм крізь повне переформатування життя, радимо скачати цей повчальний та інтригуючий твір.

Скачати безкоштово книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *