«Янголи не сплять» Оксана Калина

«Янголи не сплять» Оксана Калина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1980 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Янголи не сплять» Оксани Калини (анотація)

Книга “Янголи не сплять” – надзвичайна історія з елементами магії та містики, в якій казковий сюжет органічно переплітається з вічними філософськими питаннями. Оксана Калина пропонує читачеві замислитися над проблемою морального вибору, його наслідками та відповідальністю за свої помилки.

В центрі сюжетної лінії твору опиняється Сашко – звичайний сільський житель зі своїми недоліками та слабкостями. За тридцять п’ять років він побачив чимало лиха, і єдиною розрадою для нього стала пляшка. Читач знайомиться з головним героєм у найцікавішу мить: у стані алкогольного сп’яніння Олександр поспішає на цвинтар вночі…

Моторошна атмосфера повісті “Янголи не сплять” огортає вже з перших сторінок. Починаючи читати книгу, відчуваєш наближення чогось містичного й загадкового. І дійсно – вже дуже скоро Сашко зустрінеться з дивними чоловіком та жінкою, побачивши їх у покинутій будівлі, що належала колишньому радгоспу. Ця зустріч виявилася доленосною для Олександра – вона не тільки перевернула його буденність з ніг на голову, а й змусила повірити у потойбічне життя та безсмертність людських душ.

Як виглядають справжні янголи? Чи знаходяться вони поміж нас? Оксана Калина показує зв’язок небесного життя із земним, змушуючи повірити у майже фантастичні речі. Хто обирає свій життєвий шлях – сама людина чи її скеровують вищі сили? Відповідь на це питання дуже неоднозначне, і книга “Янголи не сплять” допоможе розібратися у цих непростих речах.

Мова оповідання є напрочуд легкою, а сама повість є поєднанням кількох жанрів – містики та пригод, любовної драми та філософської притчі. Витончена іронія, притаманна авторському стилю, дозволяє по-новому подивитися на загальноприйняті особистісні цінності. Якщо ви хочете поринути у світ таємничих загадок людської душі, пройшовши з головним героєм крізь повне переформатування життя, радимо скачати цей повчальний та інтригуючий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Янголи не сплять» Оксани Калини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *