«Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу» Чалмерс Джонсон

«Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу» Чалмерс Джонсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
836 переглядів
836 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу» Чалмерса Джонсона (анотація)

Книга «Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу» Челмерса Джонсона вийшла друком ще у 1982 році, але українською мовою її переклали лише у 2022. Що можна сказати про автора? Він точно знає, про що говорить, адже має великий життєвий і професійний досвід. Джонсон був на війні (Корейській), консультував представників ЦРУ, став заслуженим професором у Каліфорнійському університеті. Крім того, він політолог, що спеціалізується на порівняльній політології і знає все про політику Японії та Азії.

З цієї книги читачам пропонується дізнатись таємницю неймовірного економічного успіху, якого досягла Японія після війни. Як вдалось країні, яка стояла у руїнах, не просто відновитись, а вийти на зовсім новий рівень економічного розвитку, значно вищий, ніж був до того?

Хтось називає це дивом, але автор книги упевнений, що це заслуга людей, які доклали зусилля і правильно використали усі свої знання з економіки та інших наук. Усі вони зібрались у потрібний момент у потрібному місці, і це створило необхідні умови для «прориву».

Японці, на думку Джонсона, не чекали дива, а створювали його самі, тобто робили конкретні кроки, проектували і йшли до своєї мети. Бізнесмени і можновладці об’єднались, щоб виробити вірні стратегічні рішення, а потім так само разом дотримувались розроблених планів і впевнено крокували до мрії, яку інші потім і назвали «економічним дивом Японії».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу» Чалмерса Джонсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу» Чалмерса Джонсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *