«Японський коханець» Ісабель Альєнде

«Японський коханець» Ісабель Альєнде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
997 переглядів
997 переглядів

Про книгу «Японський коханець» Ісабель Альєнде

Книга «Японський коханець» – пронизлива романтично-драматична сага про найголовніше, що рухає нами навіть у найскладніші моменти нашого життя – кохання та сподівання на особисте щастя. Під завісою Другої світової війни Ісабель Альєнде змальовує силу почуттів, які головні герої пронесли у своєму серці через усе життя, навіть опинившись у різних куточках земної кулі. Їхні долі переплелись дивним чином, але довгоочікуваного щастя вони не принесли.

Сюжетна лінія книги закручується з перших сторінок і одразу кидає читача у вир динамічних подій та яскравих емоцій. Перед Другою світовою війною маленьку Альму Беласко з Польщі відправляють у Сан-Франциско до родичів. В Америці дівчинка знайомиться з сином японського садівника Ітімеєм.

Діти прив’язуються одне до одного, проте жорстока реальність розлучає їх – Ітімею як представника ворожого народу відправляють до табору інтернованих після захоплення Перл-Харбора. Здавалося б, головні герої не мають зустрітися, але таке життя: воно постійно підкидає надію, а потім, ніби знущаючись, її відбирає…

Роман «Японський коханець» – строкате полотно, зіткане з безлічі соціальних та особистих проблем. Авторка вміло поєднала опис голокосту та інших страждань від фашистських окупантів, сексуального насилля та інцесту. Проте найголовнішою темою для Ісабель залишаються людські характери.

Письменниця є надзвичайним майстром в описі емоцій та почуттів, внутрішніх метаморфоз та розкриття найголовніших цінностей людства – милосердя та любові, дружби й відданості, самопожертви та людяності. Вона обрала жанр мемуарів – головна героїня згадує драматичні події свого життя, знаходячись на порозі глибокої старості.

Книга вражає розмаїттям подій та цікавими й живими образами головних і другорядних персонажей. Вона написана спокійною та м’якою мовою, що ллється, наче пісня, огортаючи читача теплом і лагідністю, вірою в перемогу добра та здорового глузду. Всі бажаючі можуть скачати «Японський коханець» Ісабель Альєнде на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Японський коханець» Ісабель Альєнде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *