«Японський коханець» Ісабель Альєнде

«Японський коханець» Ісабель Альєнде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Японський коханець» Ісабель Альєнде

Книга «Японський коханець» – пронизлива романтично-драматична сага про найголовніше, що рухає нами навіть у найскладніші моменти нашого життя – кохання та сподівання на особисте щастя. Під завісою Другої світової війни Ісабель Альєнде змальовує силу почуттів, які головні герої пронесли у своєму серці через усе життя, навіть опинившись у різних куточках земної кулі. Їхні долі переплелись дивним чином, але довгоочікуваного щастя вони не принесли.

Сюжетна лінія книги закручується з перших сторінок і одразу кидає читача у вир динамічних подій та яскравих емоцій. Перед Другою світовою війною маленьку Альму Беласко з Польщі відправляють у Сан-Франциско до родичів. В Америці дівчинка знайомиться з сином японського садівника Ітімеєм.

Діти прив’язуються одне до одного, проте жорстока реальність розлучає їх – Ітімею як представника ворожого народу відправляють до табору інтернованих після захоплення Перл-Харбора. Здавалося б, головні герої не мають зустрітися, але таке життя: воно постійно підкидає надію, а потім, ніби знущаючись, її відбирає…

Роман «Японський коханець» – строкате полотно, зіткане з безлічі соціальних та особистих проблем. Авторка вміло поєднала опис голокосту та інших страждань від фашистських окупантів, сексуального насилля та інцесту. Проте найголовнішою темою для Ісабель залишаються людські характери.

Письменниця є надзвичайним майстром в описі емоцій та почуттів, внутрішніх метаморфоз та розкриття найголовніших цінностей людства – милосердя та любові, дружби й відданості, самопожертви та людяності. Вона обрала жанр мемуарів – головна героїня згадує драматичні події свого життя, знаходячись на порозі глибокої старості.

Книга вражає розмаїттям подій та цікавими й живими образами головних і другорядних персонажей. Вона написана спокійною та м’якою мовою, що ллється, наче пісня, огортаючи читача теплом і лагідністю, вірою в перемогу добра та здорового глузду. Всі бажаючі можуть скачати «Японський коханець» Ісабель Альєнде на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Ожинова зима
Ожинова зима Сара Джіо
Їсти, молитися, кохати
Їсти, молитися, кохати Елізабет Ґілберт
Щасливі люди читають книжки і п’ють каву
Щасливі люди читають кни... Аньес Мартен-Люган
За п’ять кроків до кохання
За п’ять кроків до... Ліппінкотт Рейчел

Відгуки на книгу «Японський коханець» Ісабель Альєнде