«Японський коханець» Ісабель Альєнде

«Японський коханець» Ісабель Альєнде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2137 переглядів
2137 переглядів

Короткий зміст книги «Японський коханець» Ісабель Альєнде (анотація)

Книга «Японський коханець» – пронизлива романтично-драматична сага про найголовніше, що рухає нами навіть у найскладніші моменти нашого життя – кохання та сподівання на особисте щастя. Під завісою Другої світової війни Ісабель Альєнде змальовує силу почуттів, які головні герої пронесли у своєму серці через усе життя, навіть опинившись у різних куточках земної кулі. Їхні долі переплелись дивним чином, але довгоочікуваного щастя вони не принесли.

Сюжетна лінія книги закручується з перших сторінок і одразу кидає читача у вир динамічних подій та яскравих емоцій. Перед Другою світовою війною маленьку Альму Беласко з Польщі відправляють у Сан-Франциско до родичів. В Америці дівчинка знайомиться з сином японського садівника Ітімеєм.

Діти прив’язуються одне до одного, проте жорстока реальність розлучає їх – Ітімею як представника ворожого народу відправляють до табору інтернованих після захоплення Перл-Харбора. Здавалося б, головні герої не мають зустрітися, але таке життя: воно постійно підкидає надію, а потім, ніби знущаючись, її відбирає…

Роман «Японський коханець» – строкате полотно, зіткане з безлічі соціальних та особистих проблем. Авторка вміло поєднала опис голокосту та інших страждань від фашистських окупантів, сексуального насилля та інцесту. Проте найголовнішою темою для Ісабель залишаються людські характери.

Письменниця є надзвичайним майстром в описі емоцій та почуттів, внутрішніх метаморфоз та розкриття найголовніших цінностей людства – милосердя та любові, дружби й відданості, самопожертви та людяності. Вона обрала жанр мемуарів – головна героїня згадує драматичні події свого життя, знаходячись на порозі глибокої старості.

Книга вражає розмаїттям подій та цікавими й живими образами головних і другорядних персонажей. Вона написана спокійною та м’якою мовою, що ллється, наче пісня, огортаючи читача теплом і лагідністю, вірою в перемогу добра та здорового глузду. Всі бажаючі можуть скачати «Японський коханець» Ісабель Альєнде на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Японський коханець» Ісабель Альєнде та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Японський коханець» Ісабель Альєнде: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Японський коханець» Ісабель Альєнде і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Японський коханець» Ісабель Альєнде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *