«Ярослав Мудрий» Олександр Олесь
931 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся (анотація)

Повість «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся знайомить свого читача з напівлегендарним діячем української історії – князем Ярославом Мудрим. Через віршоване слово автор намагається передати всю велич тієї історичної персони, яку описує, а також безпосередньо знайомить читача з діяннями князя. Дуже важливо, щоб дитина з малого віку почала знайомитись з історичними персоналіями та епохами своєї країни, і такі твори, як «Ярослав Мудрий», – чудовий засіб для цього.

Головним героєм твору є безпосередньо князь. Саме через призму його життєпису автор демонструє читачеві розквіт міста Кия, та становлення нового Царгорода. Беззаперечно, автор досить загально та широко розповідає довгу історію правління Ярослава Мудрого. Разом з тим, важко відмовити авторові в таланті. Історія починається з того, що князь займає престол, та починає свою діяльність, поступово розбудовуючи Київ. До речі, читати онлайн повість «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся українською мовою можна читати на нашому сайті електронних книг.

Історія намагається передати простими словами довгий, важкий, але цікавий шлях становлення Київської Русі. Своє місце в творі знайшли і сюжети з заключенням торгових договорів між Руссю та Візантією, боротьбою за престол на Русі, а також війна з печенігами. Саме конфлікт з кочовиками стає кульмінаційним, адже вони завжди були серйозною загрозою.

Дізнатися всю історію можна лише скачавши повість «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Приємного читання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ярослав Мудрий» Олександра Олеся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *