«Ярославна» Валентин Лукич Чемерис

«Ярославна» Валентин Лукич Чемерис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ярославна» Валентина Лукича Чемериса

Валентин Лукич Чемерис – видатний український письменник XX-XXI століть, автор багатьох історичних, фантастичних і побутових романів, соціально-політичних досліджень і гуморесок. Його книга «Ярославна» – хвилююча розповідь про Київську Русь часів правління Ігоря Святославовича та його вірну дружину Єфросинію Ярославну. Княжі міжусобиці, яскраво представлені у романі – не лише сумна, кривава історія, а натяк на сучасну Україну та загрозу її національній цілісності.

Страшні то були часи – постійні набіги кочових племен і безперервні війни. Якщо ти не завойовуєш, то завоюють тебе. Князівське правління вимагало, щоб дружина правителя не лише розділяла з ним всі прикрощі небезпечного життя, а й була вірною помічницею. Ярославна, донька галицького князя Ярослава Осмомисла, вважається однією з найвидатніших постатей давньоруської історії. Вона є однією з головних героїнь «Слова о полку Ігоревім» та прикладом мужності, відчайдушності й подружньої вірності.

На перший план у романі «Ярославна» виходить невдалий похід князя Ігоря на половців. Незважаючи на міцність і масштаби давньоруських воїнів, військо Ігоря Святославовича було розбито вщент, а самого князя забрали до полону. Тоді Ярославна, знаходячись у Путивлі, зрозуміла, що життя її чоловіка добігає кінця. Плач Ярославни на валах Путивля став одним з найбільш хвилюючих моментів давньої історії та посів особливе місце у «Слові о полку Ігоревім».

Якщо ви хочете зануритися в історію нашої держави XII століття та пройнятися духом тих часів, радимо читати онлайн цю неймовірно колоритну книгу. Навіть у назвах глав автор використав поетичну манеру з історичним присмаком, цитуючи деякі рядки зі «Слова…». Окрім політичних складнощів Київської Русі, у романі розкрито деталі особистого життя Ярославни, її емоції та почуття, непрості перипетії її долі та дивний характер цієї жінки.

Ви можете скачати «Ярославна» Валентина Лукича Чемериса в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми підготували для вас кілька форматів електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Ярославна» Валентина Лукича Чемериса

Завантажити книгу «Ярославна» у форматі:

Рекомендації

Маруся
Маруся Василь Шкляр
Залишенець: Чорний ворон
Залишенець: Чорний ворон Василь Шкляр
Аптекар
Аптекар Юрій Павлович Винничук
Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності
Брама Європи. Історія Ук... Сергій Плохій

Відгуки на книгу «Ярославна» Валентина Лукича Чемериса

Комментарии для сайта Cackle