«Ярино, вогнику мій» Ярослава Дегтяренко

«Ярино, вогнику мій» Ярослава Дегтяренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2627 переглядів
2627 переглядів

Про книгу «Ярино, вогнику мій» Ярослави Дегтяренко

Ярина та Ярема – маленькі семирічні близнюки. Сирітки. Голодні та нужденні. Після смерті матері їх забрали до себе сусіди, які теж жили бідно. Та одного дня доля посміхнулася – дітей забрав заможний дід. 

Саме так починається книга «Ярино, вогнику мій». Сюжет розвивається на Україні за часів козацтва.

Березанський сотник Станіслав Черевковський дізнається про смерть свого сина Андрія, від якого давно відмовився. Причиною сімейної сварки стало одруження хлопця на дівчині з бідної родини. І хоч сам сотник не був аристократичного походження, все ж мріяв одружити сина на жінці зі знатної родини. Не вийшло… 

А вийшло так, що син загинув, залишивши батькові пам’ять про себе в подобі двох дітлахів-близнят. Хлопчик та дівчинка – тепер вони сотника клопіт!

Запрошуємо читати онлайн книгу «Ярино, вогнику мій» Ярослави Дегтяренко українською мовою та дізнатись, як склалась доля сиріт.

Ярина виросла і стала гарною дівчиною. Вона мріє про молодого козака Данила Лозицького. Та закоханих розділить жахлива подія… 

Скачати книгу «Ярино, вогнику мій» Ярослави Дегтяренко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному порталі.  

Скачати безкоштово книгу «Ярино, вогнику мій» Ярослави Дегтяренко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ярино, вогнику мій» Ярослави Дегтяренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *