«Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерина Перконос

«Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерина Перконос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
106 переглядів
106 переглядів

Короткий зміст книги «Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерини Перконос (анотація)

Міська дівчинка Яся змушена провести літо в селі. Там немає інших дітей, мама вся в роботі, а мамин хлопець — найнудніший у світі чоловік, пан Зануда. Але Яся знайде собі справу навіть у купі мотлоху, а зрештою заснує цілий музей. Кухонний музей іграшок минулого століття. Ходімо до неї на екскурсію: ось різні-різні іграшки радянських і пострадянських часів, ось історичні довідки, а ось — влучний гумор на додачу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерини Перконос та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерини Перконос: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерини Перконос і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Яся Непустуй, видатна дослідниця іграшок» Катерини Перконос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *