«Євангеліон» Садамото Йосіюкі

«Євангеліон» Садамото Йосіюкі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
536 переглядів
536 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Євангеліон» Садамото Йосіюкі (анотація)

В 2000 році на Землю в районі Південного полюсу впав величезний метеорит. Ця жахлива катастрофа в історії людства отримала назву “Другий удар”.

Полярні льди миттєво розтали, забравши під воду частину суші. Стихійні лиха, хаос в економіці, міжнаціональні конфлікти.. Все це неймовірно швидко забрало життя половини людей на Землі.

Пройшло 15 років. Людство повільно відновлювалось після пережитої катастрофи… І тут прийшла нова небезпека – “Янголи”

Одна за одною, ці гігантські бойові машини з’явилися на землю.

Утім, оскільки вторгнення “Янголів” було передбачено, люди встигли підготуватися до зустрічі. Для боротьби з ними були створені Євангеліони. До початку вторгнення було готово три.

Три Євангеліони – три підлітки, обрані пілотами. Три підлітки – єдині, на кого залишилось сподіватись людству.
Так тягар відповідальності за долю усієї цивілізації лягла на дітей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Євангеліон» Садамото Йосіюкі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Євангеліон» Садамото Йосіюкі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *