«Євромайдан. Хроніка відчуттів» Юрій Андрухович, Юрій Павлович Винничук

«Євромайдан. Хроніка відчуттів» Юрій Андрухович, Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Євромайдан. Хроніка відчуттів» Юрія Андруховича, Юрія Павловича Винничука

Майдан 2013-2014 років, що поклав початок новій ері в історії української держави, змінив свідомість багатьох українців. Ми стали більше замислюватися над різними проявами патріотизму, над ціною, якою здобута незалежність України, над її майбутнім. Збірка нарисів патріотичного та аналітично-філософського характеру «Євромайдан. Хроніка відчуттів» ілюструє різні погляди на цю подію політичного та морально-соціального характеру.

Як Євромайдан вплинув на свідомість людей? Чи всі українці поділяють погляди стосовно європейського майбутнього України? Якими різними фарбами можна описувати одні й ті самі події? Якщо ви хочете отримати відповіді на ці та інші актуальні питання сьогодення, що є каменем спотикання для багатьох українців, рекомендуємо читати онлайн цю глибоку й повчальну книгу.

Юрій Андрухович, Юрій Павлович Винничук, Сергій Жадан та інші сучасні українські письменники аналізують Євромайдан під призмою різних факторів, показуючи власне бачення державотворення на сучасному етапі становлення української нації. Відкриваючи книгу «Євромайдан. Хроніка відчуттів», відразу відчуваєш себе в гущині тих подій, коли були максимально загострені всі відчуття – і патріотизм, і страх, і надія…

Усі нариси, розміщені у збірці, є максимально відвертими. Автори збірника закликають до полеміки, сподіваючись, що читач знайде правильну точку відліку, з якої розпочне хроніку власних емоцій – саме емоцій, а не подій.

Щоб читач не заплутався, аналізуючи думки громадських діячів і письменників, наприкінці книги подано хроніку подій Майдану, адже лише правильне бачення і розуміння фактів сприяє формуванню адекватної громадянської позиції, об’єктивної оцінки вчинків оточуючих. У вирі революційних і романтичних, саркастичних і метафоричних, поетичних і філософських думок кожен знайде те, що буде близьким до його сприйняття дійсності.

Пропонуємо скачати «Євромайдан. Хроніка відчуттів» Юрія Андруховича, Юрія Павловича Винничука та інших авторів на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Усі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Чорний ліс
Чорний ліс Андрій Анатолійович Кокотюха
Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року
Справа отамана Зеленого.... Андрій Анатолійович Кокотюха
Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської Андрій Анатолійович Кокотюха
Адвокат із Личаківської
Адвокат із Личаківської Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Євромайдан. Хроніка відчуттів» Юрія Андруховича, Юрія Павловича Винничука

Комментарии для сайта Cackle