«Європейські канікули. Закріплюю вивчене за 2 клас. Літній зошит» Петр Шульц

«Європейські канікули. Закріплюю вивчене за 2 клас. Літній зошит» Петр Шульц

  • Назва: Європейські канікули. Закріплюю вивчене за 2 клас. Літній зошит
  • Письменник: Петр Шульц
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Мандрівець
  • Жанр: Зарубіжні дитячі книги
  • ISBN: 978-966-944-096-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
403 переглядів
403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Європейські канікули. Закріплюю вивчене за 2 клас. Літній зошит» Петра Шульца (анотація)

Закінчився навчальний рік, і всі зраділи. Тепер можна розбігтися по домівках і гарно відпочити. Проте який відпочинок без подорожей? Цього разу Оскар і Дана пропонують тобі разом із „Мандрівцем“ помандрувати Європою. Коли виконаєш неймовірно круті завдання у цьому зошиті, то зрозумієш, як багато можна пізнати. Для того щоб легше тобі було розподілити свій час на виконання завдань упродовж усього літа, у кінці зошита зеленим, жовтим і червоним кольорами подано підказку, якого темпу треба дотримуватися.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Європейські канікули. Закріплюю вивчене за 2 клас. Літній зошит» Петра Шульца українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Європейські канікули. Закріплюю вивчене за 2 клас. Літній зошит» Петра Шульца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *