«Євшан-зілля» Микола Вороний

«Євшан-зілля» Микола Вороний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3684 переглядів
3684 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Євшан-зілля» Миколи Вороного (анотація)

Книга «Євшан-зілля» Миколи Вороного зачіпає болючу тему самоусвідомлення українців наприкінці ХІХ століття. До цієї теми апелювало чимало письменників, культурологів та політиків тих часів. Проте мало хто з них звертався до мотивів народної творчості, яка сповнена мудрості та знань. На цьому фоні відрізнився Вороний, що згадав легенду про те саме «Євшан-зілля» – чарівну траву, що повертала людині пам’ять. Складові цієї легенди були змінені, але суть залишилась та ж.

Центральною темою сюжету буде повернення до головного героя пам’яті, яку автор асоціює з національною самоідентичністю. А героєм історії буде ніхто інший, як сам Володимир Мономах – один з найвідоміших князів руського часу, а також син половецького хана.

Довгий час він перебував у полоні князя, де забув про степ та все, що з ним пов’язано. Батько бажав повернути єдиного сина за будь-яку ціну, але повернути тіло – не означає повернути душу. До речі, читати онлайн книгу «Євшан-зілля» Миколи Вороного українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Для того, щоб повернути сина додому, хан відправляє до Мономаха послів, які мають розповісти синові і про батька, і про те, як той страждає без нього, а також нагадати йому степ. Це все не подіяло, бо хлопця задурили, проте знайшовся метод, що дозволив повернути йому пам’ять.

Скачати книгу «Євшан-зілля» Миколи Вороного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Євшан-зілля» Миколи Вороного онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Євшан-зілля» Миколи Вороного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Євшан-зілля» Миколи Вороного

Одна відповідь до “Євшан-зілля”

  1. Таміла Таміла сказав:

    Вау, Євшан-зілля хоч і дитяча книга але має такий дорослий сенс. Все в наших руках, я вже далеко не маленька дівчинка, але прочитати було цікаво. Рекомендую всім, вона не просто цікава, а й корисна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *