«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4420 переглядів
4420 переглядів

Про книгу «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

Книга «Їсти, молитися, любити» – унікальний автобіографічний роман американської письменниці Елізабет Ґілберт, яка пережила нелегку сімейну драму – руйнування свого шлюбу. Депресія тільки-но почала наступати, проте жінка сказала собі та їй: «Стоп!».

Задля отримання душевної рівноваги та пошуків нового щастя вона наважується на відчайдушний крок – продає все, що нагадувало їй про минуле життя, та вирушає в навколосвітню подорож. Ця книга є своєрідною сповіддю та демонстрацією емоційного й життєвого досвіду, які отримала письменниця у різних країнах.

Починаючи читати онлайн цей твір, відчуваєш сум та відчай, яким пронизані перші сторінки роману. Проте поступово відчуття кризи поступається місцем внутрішньому оновленню, що скидає кайдани з душі та наповнює серце надією та легкістю. Головна героїня побувала в кількох країнах – Італії, Індії та Індонезії – і в кожній з них вона взяла частинку мудрості та навчилася бачити щастя там, де це в принципі неможливо. Твір написаний плавною, неквапливою, розміреною мовою, що дозволяє зануритися у свої спогади, проводячи паралелі з життям Елізабет.

Роман «Їсти, молитися, любити» нагадує географічний путівник з детальним описом чарівних місць, мальовничої природи та цікавих традицій різних народів. Проте ці атмосферні описи поєднуються з розкриттям емоцій, філософськими умовиводами та порадами щодо отримання душевної гармонії та пошуку сенсу життя.

Для того, щоб відновити смак до життя, головна героїня пізнає кожну дрібничку, що є частинкою великого пазла під назвою «щастя». В кожній з країн жінка вчиться їсти зі смаком, відкриваючи для себе неперевершені страви, молитися з відкритою душею, не приховуючи свої бажання та емоції, та кохати, неначе вперше…

Ця книга чекає на тих, хто знаходиться у депресивному стані через життєві або особисті негаразди, вступає в новий період життя та хоче залишити всі переживання та негативний досвід позаду. Пропонуємо скачати «Їсти, молитися, любити» Елізабет Ґілберт в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей повчальний та психотерапевтичний твір ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *