«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

Книга «Їсти, молитися, любити» – унікальний автобіографічний роман американської письменниці Елізабет Ґілберт, яка пережила нелегку сімейну драму – руйнування свого шлюбу. Депресія тільки-но почала наступати, проте жінка сказала собі та їй: «Стоп!».

Задля отримання душевної рівноваги та пошуків нового щастя вона наважується на відчайдушний крок – продає все, що нагадувало їй про минуле життя, та вирушає в навколосвітню подорож. Ця книга є своєрідною сповіддю та демонстрацією емоційного й життєвого досвіду, які отримала письменниця у різних країнах.

Починаючи читати онлайн цей твір, відчуваєш сум та відчай, яким пронизані перші сторінки роману. Проте поступово відчуття кризи поступається місцем внутрішньому оновленню, що скидає кайдани з душі та наповнює серце надією та легкістю. Головна героїня побувала в кількох країнах – Італії, Індії та Індонезії – і в кожній з них вона взяла частинку мудрості та навчилася бачити щастя там, де це в принципі неможливо. Твір написаний плавною, неквапливою, розміреною мовою, що дозволяє зануритися у свої спогади, проводячи паралелі з життям Елізабет.

Роман «Їсти, молитися, любити» нагадує географічний путівник з детальним описом чарівних місць, мальовничої природи та цікавих традицій різних народів. Проте ці атмосферні описи поєднуються з розкриттям емоцій, філософськими умовиводами та порадами щодо отримання душевної гармонії та пошуку сенсу життя.

Для того, щоб відновити смак до життя, головна героїня пізнає кожну дрібничку, що є частинкою великого пазла під назвою «щастя». В кожній з країн жінка вчиться їсти зі смаком, відкриваючи для себе неперевершені страви, молитися з відкритою душею, не приховуючи свої бажання та емоції, та кохати, неначе вперше…

Ця книга чекає на тих, хто знаходиться у депресивному стані через життєві або особисті негаразди, вступає в новий період життя та хоче залишити всі переживання та негативний досвід позаду. Пропонуємо скачати «Їсти, молитися, любити» Елізабет Ґілберт в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей повчальний та психотерапевтичний твір ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Співуча пташка
Співуча пташка Сесілія Агерн
Мости округу Медісон
Мости округу Медісон Роберт Джеймс Воллер
Королівство жахів
Королівство жахів Джин Філліпс
Закохані у львівський дощ
Закохані у львівський дощ Анастасія Ізотова

Відгуки на книгу «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт

Комментарии для сайта Cackle