«Її сукня» Алла Рогашко

«Її сукня» Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Її сукня» Аллі Рогашко

Книга «Її сукня» – захоплююча й інтригуюча історія про пошук витоків свого щастя й розкриття таємниць своїх пращурів. Алла Рогашко заглиблює читача у світ фантазій та примар головної героїні – талановитої дівчини, яка розчинилася в літературі. Виявляється, письменництво може повністю змінити спосіб мислення та наповнити життя містичними пригодами.

Ніла віддала свою душу літературній творчості, і нарешті прийшов час розплачуватися за свої слабкості. Недописаний твір не відпускає молоду авторку, і дуже скоро дівчина відчує: все, про що вона фантазувала на сторінках своєї книги, з’явиться в реальності та не дасть спокою ані вдень, ані вночі. Дивний та неприємний чоловік, якого Ніла не бажає бачити, буде переслідувати талановиту письменницю, а загадкова жінка в темно-синій сукні намагатиметься щось розповідати їй уві сні.

Ніла вирішує розібратися з містичним відлунням своєї творчості, а для цього необхідно стати схожою на своїх героїв. Щоб зануритися в загадки й таємниці минулого, головна героїня книги відшукує сукню, що стала сімейним оберегом для кількох поколінь в її родині. Лише вбравшись у неї, Ніла починає знаходити механізми впливу на свою долю та сміливо виборювати право на щастя у давньої богині.

Роман «Її сукня» – це суміш гостросюжетного драматизму, глибокої життєвої філософії та містичних сюжетних замальовок, що вилилася в строкате літературне полотно. Починаючи читати онлайн цей багатошаровий твір, відчуваєш, що накопичуєш життєву мудрість разом з головною героїнею, проймаючись її поневіряннями та «розслідуванням» минулого свого роду.

Атмосферно змальоване оточення, живі образи персонажів з неабиякою глибиною почуттів, заплутані сюжетні ходи з головою занурюють читача в дивну казку, що перетинається з жорстокою та одночасно привабливою реальністю.

Якщо ви хочете разом з Нілою віднайти рецепт щастя, приборкавши свою підсвідомість та емоції, рекомендуємо скачати «Її сукня» Алли Рогашко. Цю книгу ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Її сукня» Аллі Рогашко

Все відносно у всесвіті, все тісно переплетено між собою, усе складно та просто водночас… Віднайди рівновагу, й відчуєш у хаосі гармонію, бо в кожному хаосі є певний порядок, як і в порядку — хаос…

Людина повинна знати минуле своїх предків,особливо таємниці, котрі щезають у небуття разом з душами,що відходять на небеса. Нерозкриті таємниці предків породжують дивні пустоти в душах нащадків.

Пливла би за звичною течією, але чи був у тій течії сенс? Його й не шукала: їй було звично і комфортно в тій повсякденності. Добре, що виборсалася з неї…

Недарма ж кажуть, що твоє обов’язково буде твоїм, що би не сталось. А те, що в житті зайве – відсіється обставинами і часом.

Завантажити безкоштовно книгу «Її сукня» Аллі Рогашко

Рекомендації

Сестро, сестро
Сестро, сестро Оксана Стефанівна Забужко
Інструктор із тенісу
Інструктор із тенісу Оксана Стефанівна Забужко
Перейти темряву
Перейти темряву Ірен Роздобудько

Відгуки на книгу «Її сукня» Аллі Рогашко