«Її сукня» Алла Рогашко

«Її сукня» Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1311 переглядів
1311 переглядів

Про книгу «Її сукня» Алли Рогашко

Книга «Її сукня» – захоплююча й інтригуюча історія про пошук витоків свого щастя й розкриття таємниць своїх пращурів. Алла Рогашко заглиблює читача у світ фантазій та примар головної героїні – талановитої дівчини, яка розчинилася в літературі. Виявляється, письменництво може повністю змінити спосіб мислення та наповнити життя містичними пригодами.

Ніла віддала свою душу літературній творчості, і нарешті прийшов час розплачуватися за свої слабкості. Недописаний твір не відпускає молоду авторку, і дуже скоро дівчина відчує: все, про що вона фантазувала на сторінках своєї книги, з’явиться в реальності та не дасть спокою ані вдень, ані вночі. Дивний та неприємний чоловік, якого Ніла не бажає бачити, буде переслідувати талановиту письменницю, а загадкова жінка в темно-синій сукні намагатиметься щось розповідати їй уві сні.

Ніла вирішує розібратися з містичним відлунням своєї творчості, а для цього необхідно стати схожою на своїх героїв. Щоб зануритися в загадки й таємниці минулого, головна героїня книги відшукує сукню, що стала сімейним оберегом для кількох поколінь в її родині. Лише вбравшись у неї, Ніла починає знаходити механізми впливу на свою долю та сміливо виборювати право на щастя у давньої богині.

Роман «Її сукня» – це суміш гостросюжетного драматизму, глибокої життєвої філософії та містичних сюжетних замальовок, що вилилася в строкате літературне полотно. Починаючи читати онлайн цей багатошаровий твір, відчуваєш, що накопичуєш життєву мудрість разом з головною героїнею, проймаючись її поневіряннями та «розслідуванням» минулого свого роду.

Атмосферно змальоване оточення, живі образи персонажів з неабиякою глибиною почуттів, заплутані сюжетні ходи з головою занурюють читача в дивну казку, що перетинається з жорстокою та одночасно привабливою реальністю.

Якщо ви хочете разом з Нілою віднайти рецепт щастя, приборкавши свою підсвідомість та емоції, рекомендуємо скачати «Її сукня» Алли Рогашко. Цю книгу ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Її сукня» Алли Рогашко

Все відносно у всесвіті, все тісно переплетено між собою, усе складно та просто водночас… Віднайди рівновагу, й відчуєш у хаосі гармонію, бо в кожному хаосі є певний порядок, як і в порядку — хаос…

Людина повинна знати минуле своїх предків,особливо таємниці, котрі щезають у небуття разом з душами,що відходять на небеса. Нерозкриті таємниці предків породжують дивні пустоти в душах нащадків.

Пливла би за звичною течією, але чи був у тій течії сенс? Його й не шукала: їй було звично і комфортно в тій повсякденності. Добре, що виборсалася з неї…

Недарма ж кажуть, що твоє обов’язково буде твоїм, що би не сталось. А те, що в житті зайве – відсіється обставинами і часом.

Завантажити безкоштовно книгу «Її сукня» Алли Рогашко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Її сукня» Алли Рогашко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *