«Її таємниці» Дарина Соль

«Її таємниці» Дарина Соль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
43 переглядів
43 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Її таємниці» Дарини Соль (анотація)

Ноа: Моє життя обертається довкола роботи. Так простіше. Так надійніше та легше. Не доведеться знову будувати нікому непотрібні соціальні звʼязки, що в результаті завершуються провалом. Так триває, поки ВОНА не вривається у мій кабінет, вивалюючи на мене половину власного життя… і не зникає на найцікавішому моменті.

Та за місяць нас разом відправляють на завдання. Як пару. Під прикриттям.

Рейна: Після семи місяців шлюбу та скандального розлучення, після відсторонення від служби та примусової терапії з психологом, я повертаюся на роботу. І останнє, чого я хочу – це непрошені емоції, що виникають від цього йолопа! Я зацікавлена лише у власному розслідуванні. І не дозволю йому влізати мені під шкіру, намагаючись докопатися до тієї частини мого життя, про яку і сама прагну забути.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Її таємниці» Дарини Соль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Її таємниці» Дарини Соль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *