«Її» Сергій Мисько

«Її» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1256 переглядів
1256 переглядів

Про книгу «Її» Сергія Мисько

Книга “Її” – це містично-філософська повість про пригоди маленької дівчинки на грані двох світів – потойбічного та реального. Сергій Мисько запрошує читача зустрітися з незвіданим, яке переслідує кожного з нас за межами нашої свідомості. За дивним збігом обставин опинившись у летаргії, головна героїня пройшла нелегкий шлях осмислення життєвих цінностей перш ніж прокинутися там, де ще вчора спала наївна першокласниця.

Напередодні того дня все розпочалося чудово – Іра готувалася до школи, уявляючи, як вона потрапить до нового, зовсім дорослого оточення. Початок шкільного життя Іринки став визначною подією для всієї родини, проте першого вересня дівчинці не судилося крокувати до школи з розкішним букетом квітів. Вранці вона не прокинулась.

Це був летаргічний сон – маловідоме явище, яке може тривати роками й десятиліттями. За іронією долі Іринка отримала те, що хотіла – ще напередодні вона вголос мріяла про скоріше дорослішання. Опинившись у потойбічній реальності з дивними істотами, Іра відчула, що вона стала надто дорослою. Та найголовніше – вона зустрілася із загадковою Пачамачею – провідницею у цій дивній країні, більшість шляхів якої веде до царства мертвих.

Книга “Її” – це роздуми про вічність душі та одночасну недосконалість людини через страх, відчай, ненависть та інші деструктивні емоції. Сергій Мисько наголошує на необхідності переборювати в собі те, що гальмує просунення до поставлених цілей та розкриттю внутрішнього потенціалу.

Завдяки міцній волі та допомозі Пачамачі Іра повернулася до свого світу. Проте викреслити з пам’яті те, що пережила і побачила дівчинка, було неможливо. Ішов час. Ірина виросла й стала лікарем, занурилася в наукову діяльність. Що б вона не робила, відлуння пережитих пригод завжди переслідувало жінку, не даючи їй спокою.

Якщо ви любите захоплюючі драматичні історії з витонченим філософським присмаком, поєднані з містикою та романтикою, рекомендуємо скачати й читати книгу “Її”.

Завантажити безкоштовно книгу «Її» Сергія Мисько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Її» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *