«Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» Наталія Самойленко

«Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» Наталія Самойленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1534 переглядів
1534 переглядів

Про книгу «Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» Наталії Самойленко

Сьогодні стандарт краси – це здоров’я. Багато хто прагне позбутися зайвої ваги, але при цьому не хочуть нашкодити своєму організму. А тому до цього питання слід підходити з усією відповідальністю.

Книга «Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» розповість про більшість питань, пов’язаних і зі здоров’ям, і з дієтами, і з зайвою вагою. Річ у тому, що все це між собою тісно пов’язано, і можна сильно нашкодити собі, якщо бездумно голодувати – постраждає багато органів, а зайва вага при цьому може залишитися.

Коли ви почнете читати онлайн книгу «Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» Наталії Самойленко українською мовою, ви зможете дізнатися причину своєї зайвої ваги. Це дуже важливо, адже і позбутися від неї можна буде певним чином.

Також книга розкриє вам міфи про схуднення, про зв’язок ваги і гормонів, про переїдання. З цим усім стикаються всі без винятку. Адже часто через стрес хочеться з’їсти щось шкідливе, але смачне, а стреси трапляються регулярно у сучасної людини.

Цю працю варто прочитати кожному, адже тут йдеться не тільки про зайву вагу і позбавленні від неї, але і про здоров’я в цілому. У нас ви можете скачати книгу «Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» Наталії Самойленко безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши для себе відповідний формат для завантаження: rtf, epub, txt, fb2.

Для різноманітного раціону рекомендуємо замовити набір екзотичних фруктів в інтернет-магазині НеБанан.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт» Наталії Самойленко

2 відповіді до “Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт”

  1. Вит Вит сказав:

    Хорошая книга! Рекомендую!

  2. Антонія Антонія сказав:

    👍👍👍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *