«Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Ума Найду

«Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Ума Найду

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1854 переглядів
1854 переглядів

Короткий зміст книги «Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Уми Найду (анотація)

Зазирніть у свій холодильник: що їсти, щоб запобігти психічним розладам

«Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок» — ви напевно чули цей вислів. Авторка цієї книжки схиляє до іншої інтерпретації: шлях до ментально здорового життя лежить через шлунок і кишківник. Невже завдяки раціону можна подолати депресію і тривожність? Який зв’язок між їжею і настроєм? Чому кишківник називають «другим мозком» і коли він «засмучений»? Який зв’ язок між салямі й біполярним розладом? Що їсти, коли дошкуляють втома й безсоння? Як вплинути на стрес за допомогою меню? Ума Найду аналізує найсучасніші дослідження і пропонує варіанти, як позбутися різних ментальних проблем.

Книжка для широкого кола читачів, всіх, хто хоче не лише познайомитись із надзвичайно цікавою галуззю харчової психіатрії, а й отримати поради стосовно того, як використати харчування і максимально збільшити дивовижну силу свого мозку.

У книжці ви також знайдете історії з психіатричної практики авторки та раціони з детальними рецептами: меню для подолання депресії, тривожності, для ідеального сну, зменшення втоми, поліпшення пам’яті, посилення лібідо тощо.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Уми Найду та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Уми Найду: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Уми Найду і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Їжа для ментального здоров’я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності» Уми Найду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *