«Їжа для мозку. Наука розумного харчування» Ліса Москоні

«Їжа для мозку. Наука розумного харчування» Ліса Москоні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1105 переглядів
1105 переглядів

Про книгу «Їжа для мозку. Наука розумного харчування» Ліси Москоні

Цукор, горіхи, шоколад, оливкова олія… Щоб такого корисного з’їсти, щоб мозок запрацював на повну? Забудьте про те, що читали в Інтернеті! Книга «Їжа для мозку. Наука розумного харчування» рве шаблони і надає дійсно корисні поради щодо здорової їжі! 

Наш мозок – особливий орган. Він головний. Він надає розпорядження всьому організму. І від того, чим він живиться, залежить наше самовідчуття і продуктивність. 

Читати онлайн книгу «Їжа для мозку. Наука розумного харчування» Ліси Москоні українською мовою буде корисно всім, хто дбає про своє здоров’я. Автор – нейродослідниця, професор нейрології, спеціаліст по хворобі Альцгеймера. Вона знає все про те, як вберегти мозок від старіння. 

Холестерин, кава, солодощі – ці продукти вважаються не зовсім корисними, хоча суперечки щодо них тривають. Звісно, вживати їх регулярно чи тільки «на свята» – власний вибір кожного. Можливо, все залежить від кількості? Хіба духмяна філіжанка міцної кави вранці може комусь нашкодити? А шматочок чорного шоколаду, що містить зовсім небагато цукру, зате зарядить вас гарним настроєм та енергією на весь день? 

Ще більше інформації про корисні та не дуже продукти дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Їжа для мозку. Наука розумного харчування» Ліси Москоні безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Гарного настрою вам та продуктивної роботи!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Їжа для мозку. Наука розумного харчування» Ліси Москоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *