«Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина Лопатухіна

«Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина Лопатухіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
554 переглядів
554 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірини Лопатухіної (анотація)

Моя третя книга «Їжа, душа і тіло — у пошуках гармонії та міри» — нова, хоча в першій її частині є багато відредагованих текстів зі «старої» книги «PROраб їжі. Психологія стрункості».

Перша її частина допоможе розібратися з психологією переїдання, переглянути свої «відносини з Їжею». Хто для вас Їжа (так-так, ставлю питання саме таким чином!)? І навіщо вам із місяця на місяць, із року в рік саботувати свої ж чудові починання «менше їсти та більше рухатися»? Запрошую вас і думати — аналізувати — співставляти, і пограти (вправи книги), і спробувати те, що вам сподобається з моїх рекомендацій…

Друга частина — для колег, як практикуючих, так і студентів-психологів. Пишу про види та «витоки» порушень харчової поведінки (ПХП), про можливості.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірини Лопатухіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірини Лопатухіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *