«Юрко» Микола Хвильовий

«Юрко» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1119 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Юрко» Миколи Хвильового (анотація)

Світова індустріалізація не оминула стороною і Україну, котра на початку XX століття відкрито боролась з більшовицьким режимом. Впровадження нових технологій відбувалось на фоні кровопролитних повстань та революцій, що забирали тисячі життів. Стати свідком тих жахливих подій ви зможете, почавши читати онлайн книгу «Юрко» Миколи Хвильового українською мовою.

Початок XX століття був для населення періодом страждань, проте знаходились серед людей і такі, котрим вдавалось побудувати досить прибутковий та процвітаючий бізнес. Відкриття нових фабрик та заводів давало населенню робочі місця, проте забирало у простих людей їх майбутнє. Пропадаючи біля станків та повертаючись додому напівживими, батьки та матері не могли знайти в собі сили, щоб побути поруч з власними дітьми.

Люди, котрі змогли побудувати бізнес, були тісно пов’язані з більшовицьким режимом. Адже без прямої участі влади навіть найбагатші не могли зробити і кроку. По суті, владу над промисловістю утримували більшовики, а не підприємці, котрі власними силами розбудовували українську економіку.

Ті часи автор згадує, як епоху розчарувань, що очікували просте населення. Чому більшість українців терпіла знущання та не наважувалась зробити рішучий крок до змін? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Юрко» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Юрко» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Юрко» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Юрко» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *