«Юрко» Микола Хвильовий

«Юрко» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
636 переглядів
636 переглядів

Про книгу «Юрко» Миколи Хвильового

Світова індустріалізація не оминула стороною і Україну, котра на початку XX століття відкрито боролась з більшовицьким режимом. Впровадження нових технологій відбувалось на фоні кровопролитних повстань та революцій, що забирали тисячі життів. Стати свідком тих жахливих подій ви зможете, почавши читати онлайн книгу «Юрко» Миколи Хвильового українською мовою.

Початок XX століття був для населення періодом страждань, проте знаходились серед людей і такі, котрим вдавалось побудувати досить прибутковий та процвітаючий бізнес. Відкриття нових фабрик та заводів давало населенню робочі місця, проте забирало у простих людей їх майбутнє. Пропадаючи біля станків та повертаючись додому напівживими, батьки та матері не могли знайти в собі сили, щоб побути поруч з власними дітьми.

Люди, котрі змогли побудувати бізнес, були тісно пов’язані з більшовицьким режимом. Адже без прямої участі влади навіть найбагатші не могли зробити і кроку. По суті, владу над промисловістю утримували більшовики, а не підприємці, котрі власними силами розбудовували українську економіку.

Ті часи автор згадує, як епоху розчарувань, що очікували просте населення. Чому більшість українців терпіла знущання та не наважувалась зробити рішучий крок до змін? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Юрко» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Юрко» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Юрко» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *