«З неба впало три яблука» Наріне Абгарян

«З неба впало три яблука» Наріне Абгарян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2161 переглядів
2161 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «З неба впало три яблука» Наріне Абгарян (анотація)

Книга «З неба впало три яблука» Наріне Абгарян – це душевна історія, яка нікого не залишить байдужим і змусить замислитись про важливі речі у житті, про які люди, що живуть у сучасному світі, починають забувати. Це розповідь про життя мешканців одного маленького гірського села, яких там залишилось зовсім мало, і всі вони вже дорослі або й старі люди.

Молоді не залишилось, бо хтось виїхав, а когось забрала війна, тому тут свого віку доживають ті, хто провів у цьому селі все своє життя. Кожен мешканець чимось особливий, у кожного є якась «родзинка», яка робить його унікальним. Когось вважають дивакуватим, хтось любить побурчати, хтось врівноважений, а хтось ще якийсь. Та найголовніше, що всі ці люди душевно і духовно багаті, хоч одразу й не побачиш ті скарби, що приховані у них всередині.

Незважаючи на те, що пройти у житті їм довелось багато випробувань, пережити страшні моменти, вони не втратили оптимізму і віри у світле майбутнє. А найважливіше, що вони не зачерствіли душею і продовжують ставитись один до одного щиро і з повагою.

Наймолодшій жительці села 58 років, та чомусь саме вона одного дня вирішує, що вже пора помирати. Для цього жінка навіть спеціально лягає, щоб дочекатись смерті у «правильному» положенні, але… Певно, вона у своїх розрахунках помилилась, бо смерть за нею так і не приходить. А що ж відбувається у цей час, як поводяться люди, які навколо неї, можна дізнатись, читаючи книгу на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «З неба впало три яблука» Наріне Абгарян українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «З неба впало три яблука» Наріне Абгарян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *