«З подорожньої книжки» Леся Українка

«З подорожньої книжки» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
499 переглядів
499 переглядів

Про книгу «З подорожньої книжки» Лесі Українки

Книга «З подорожньої книжки» знайомить читацьку аудиторію з циклом поетичних творів Лесі Українки, які було надруковано у 1911-му році. Тут лише шість віршів, але і їх достатньо, щоб відчути талант поетеси і її здатність образами передавати почуття і переживання.

Інший геній української літератури, Іван Франко, відмічав, що його колега має дивовижний талант виражати власні переживання у поезії так, що вони перетворюються на прекрасні образи.

І людина, яка буде читати онлайн книгу «З подорожньої книжки» Лесі Українки українською мовою, також відчує настрій, якій відображається у творах. Ніхто не може лишитись байдужим, познайомившись з творчістю Українки, бо її поезія неодмінно викликає емоції, які линуть з глибин душі.

Письменниця однозначно була новатором у літературі свого часу, і навіть те, як були оформлені її поетичні збірки, вже було чимось новим. З окремих віршів створюється єдина композиція, де кожен елемент незамінний.

Кожен, хто має бажання «напитись» з джерел української поезії, може скачати книгу «З подорожньої книжки» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «З подорожньої книжки» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «З подорожньої книжки» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *