«З вершин і низин» Іван Франко

«З вершин і низин» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1176 переглядів
1176 переглядів

Короткий зміст книги «З вершин і низин» Івана Франко (анотація)

Книга «З вершин і низин» – чудова збірка поезії одного з найвеличніших митців України 19 століття. Тут поет і письменник сміливо відображає свій безмежний внутрішній світ.

Коли вчили франкові твори у школі, хіба ж так калаталося серце і боліла душа за рідну землю? Тільки з віком і надбанням мудрості розумієш такі речі… Замість пролога – гімн. Той самий, який колись зубрили на домашньому завданні: «Дух, що тіло рве до бою, рве за поступ, щастя й волю…»

Радимо читати онлайн книгу «З вершин і низин» Івана Франка українською мовою. Дізнайтесь про буденне життя пращурів очима вічного революціонера. Багато віршів зі збірки залишаються актуальними й зараз, і це також наводить на роздуми.

До речі, вірш про грім – насправді зовсім не про грім. Так, дійсно на небі гримить, весна, люди прагнуть живильної вологи, яка зрошить землю і дасть врожай. Але набагато більше вони прагнуть змін у суспільстві, свободи, віри в краще життя. І перші краплини весняного дождю дають їм таку надію…

На нашому літературному сайті є можливість скачати книгу «З вершин і низин» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Класика завжди прекрасна.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «З вершин і низин» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «З вершин і низин» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «З вершин і низин» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *