«З вершин і низин» Іван Франко

«З вершин і низин» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
713 переглядів
713 переглядів

Про книгу «З вершин і низин» Івана Франко

Книга «З вершин і низин» – чудова збірка поезії одного з найвеличніших митців України 19 століття. Тут поет і письменник сміливо відображає свій безмежний внутрішній світ.

Коли вчили франкові твори у школі, хіба ж так калаталося серце і боліла душа за рідну землю? Тільки з віком і надбанням мудрості розумієш такі речі… Замість пролога – гімн. Той самий, який колись зубрили на домашньому завданні: «Дух, що тіло рве до бою, рве за поступ, щастя й волю…»

Радимо читати онлайн книгу «З вершин і низин» Івана Франка українською мовою. Дізнайтесь про буденне життя пращурів очима вічного революціонера. Багато віршів зі збірки залишаються актуальними й зараз, і це також наводить на роздуми.

До речі, вірш про грім – насправді зовсім не про грім. Так, дійсно на небі гримить, весна, люди прагнуть живильної вологи, яка зрошить землю і дасть врожай. Але набагато більше вони прагнуть змін у суспільстві, свободи, віри в краще життя. І перші краплини весняного дождю дають їм таку надію…

На нашому літературному сайті є можливість скачати книгу «З вершин і низин» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Класика завжди прекрасна.

Завантажити безкоштовно книгу «З вершин і низин» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «З вершин і низин» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *