«За двома зайцями» Михайло Петрович Старицький

«За двома зайцями» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4964 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького (анотація)

Книга «За двома зайцями» – класика театральної та літературної творчості, що стала основою для багатьох кінокартин та мюзиклів. П’єса, написана наприкінці XIX століття, приваблює своєю актуальністю навіть у найменших дрібницях: головні герої намагаються виглядати стильними та вихваляються своїми знаннями мистецтва, літератури, сучасної моди…

Починаючи читати онлайн книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького українською мовою, знайомишся з головним героєм – харизматичним та цинічним Свиридом Петровичем Голохвастовим.

Молодий чоловік любить красиве життя, проте грошей на нього не вистачає – ось і опинився він з величезними боргами. І єдиний спосіб швидко їх позбутися – одружитися на негарній, проте багатій доньці заможних батьків. І він починає свою любовну авантюру, намагаючись зачарувати і Проню, і її батьків.

Твір захоплює динамікою сюжету, колоритними персонажами, живими діалогами та величезною кількістю кумедних випадків. Не все пішло у Голохвастова за планом, проте він намагався боротися за своє щастя до останнього. Кінцівка твору розставляє все на свої місця та змушує читачів замислитися над ціною справжнього щастя і кохання.

Дивитися онлайн кінофільм «За двома зайцями» українською мовою безкоштовно.

Поспішайте скачати книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького на нашому порталі у найзручніших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького

Простота, Проню, не

грiх.

Проня. Ой, мамо моя! Я так стривожена… так сталось несподьовано… я… я… вас, ви знаєте… чи ви мене не обманюєте, чи любите? Я ще молода… не знаюсь у цім ділі…

Голохвостий. Ви не вєритє? Так знайте ж, що я рєшітельно нікого не любив, не люблю і не любитиму, окромя вас! Без вас мінє не жити на свєтє. Да еслі б я любив так Братську ікону, то міня б янголи взяли живим на небо!

Проня. Ваша папіроска шкварчить.

Голохвостий. Ето в грудє моєй-с!

Проня. Чого?

Г о л о х в о с т и й. Од любви!

П р о н я. Ах, што ви!

Єжелі когда человек подиметься разумом вгору вище од лаврської колокольні да глянет оттудова на людей, то вони йому здаються-кажуться такі маненькі, как пацюки, пардон, криси!

Скачати безкоштово книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *