«За двома зайцями» Михайло Петрович Старицький

«За двома зайцями» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1593 переглядів
1593 переглядів

Про книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького

Книга «За двома зайцями» – класика театральної та літературної творчості, що стала основою для багатьох кінокартин та мюзиклів. П’єса, написана наприкінці XIX століття, приваблює своєю актуальністю навіть у найменших дрібницях: головні герої намагаються виглядати стильними та вихваляються своїми знаннями мистецтва, літератури, сучасної моди…

Починаючи читати онлайн книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького українською мовою, знайомишся з головним героєм – харизматичним та цинічним Свиридом Петровичем Голохвастовим.

Молодий чоловік любить красиве життя, проте грошей на нього не вистачає – ось і опинився він з величезними боргами. І єдиний спосіб швидко їх позбутися – одружитися на негарній, проте багатій доньці заможних батьків. І він починає свою любовну авантюру, намагаючись зачарувати і Проню, і її батьків.

Твір захоплює динамікою сюжету, колоритними персонажами, живими діалогами та величезною кількістю кумедних випадків. Не все пішло у Голохвастова за планом, проте він намагався боротися за своє щастя до останнього. Кінцівка твору розставляє все на свої місця та змушує читачів замислитися над ціною справжнього щастя і кохання.

Поспішайте скачати книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького на нашому порталі у найзручніших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького

Простота, Проню, не

грiх.

Проня. Ой, мамо моя! Я так стривожена… так сталось несподьовано… я… я… вас, ви знаєте… чи ви мене не обманюєте, чи любите? Я ще молода… не знаюсь у цім ділі…

Голохвостий. Ви не вєритє? Так знайте ж, що я рєшітельно нікого не любив, не люблю і не любитиму, окромя вас! Без вас мінє не жити на свєтє. Да еслі б я любив так Братську ікону, то міня б янголи взяли живим на небо!

Проня. Ваша папіроска шкварчить.

Голохвостий. Ето в грудє моєй-с!

Проня. Чого?

Г о л о х в о с т и й. Од любви!

П р о н я. Ах, што ви!

Єжелі когда человек подиметься разумом вгору вище од лаврської колокольні да глянет оттудова на людей, то вони йому здаються-кажуться такі маненькі, как пацюки, пардон, криси!

Завантажити безкоштовно книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «За двома зайцями» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *