«За лондонським часом» Ольга Деркачова

«За лондонським часом» Ольга Деркачова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
924 переглядів
924 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «За лондонським часом» Ольги Деркачової (анотація)

Книга «За лондонським часом» – збірка невеличких та емоційно насичених оповідань, що оголюють нашу дійсність з її суперечливістю, чорно-білими смугами та прагненнями до щастя, які часто виявляються лише ілюзією. У центрі кожної з розповідей постає людина – її біль і переживання, емоції та почуття, страхи, сподівання та аналіз нашого життя. Ольга Деркачова показала себе блискучим знавцем психології та грамотним філологом, який вміє виражати найтонші відтінки емоційного стану.

Починаючи читати онлайн цю надзвичайно проникливу книгу, відчуваєш, що письменниця ніби зібрала з усього світу сльози, біль і смуток та помістила все це на сторінки своєї збірки. Вона піднімає масштабні соціальні та особисті проблеми, говорячи про кохання і ненависть, насилля, зраду, самотність, смерть, втрату сенсу життя. Її персонажі списані зі звичайних людей, які нерідко помиляються та не можуть справитися зі своїми емоціями або зробити виважений вибір.

Збірка «За лондонським часом» складається з двох умовних розділів – «Янголи» та «Люди». На думку авторки, янголи живуть серед нас, просто ми їх не помічаємо. Їхня місія – робити цей світ світлішим, але через його недосконалість вони самі нерідко опиняються в пастках.

На жаль, янголи теж помиляються, але їхні помилки відображаються на долі багатьох людей, тому ми повинні відчувати, коли біля нас знаходяться саме такі незвичайні «спасителі душ».

У частині «Люди» все набагато прозаїчніше: гірка правда життя б’є ключем з кожного рядка. Так і хочеться крикнути: люди, схаменіться! Досить втішатися сумнівними ілюзіями щастя! Не ходіть босоніж уламками щастя – докладіть зусиль і побудуйте справжню Мрію!

Якщо ви полюбляєте вдумливо читати, філософствувати та відділяти істинні цінності від фальші, рекомендуємо скачати «За лондонським часом» Ольги Деркачової. Ця книга підійде сильним людям, які здатні сприймати нашу реальність саме в тих фарбах, в яких вона існує насправді, та не цураються гострих відчуттів.

Пропонуємо відвідувачам нашого сайту отримати цю оригінальну збірку безкоштовно та без реєстрації у будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, eрub або rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «За лондонським часом» Ольги Деркачової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «За лондонським часом» Ольги Деркачової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *