«За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей

«За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2073 переглядів
2073 переглядів

Про книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея

Більше ніж 20 років тому світ побачив революційну книжку про відносини чоловіка та жінки. Автор Джон Грей тоді відкрив новий світ взаємин, мотивуючи його появу тим, що чоловіки та жінки походять з різних планет. Ні, не в буквальному сенсі цього слова. Це означає, що люди різної статі настільки різні, як можуть бути різними істоти з сусідніх планет. Той, хто розуміє цю відмінність і прилаштовується до неї, отримує якісні і щасливі стосунки. Хто бореться з цією відмінністю і хоче переробити партнера – той страждає і не задовольняється стосунками. Все просто.

Книга «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» представляє собою продовження вищезгаданої роботи автора. Враховуючи реалії сучасного життя, прогрес та нові технології, він показує, як змінились романтичні стосунки між людьми.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея українською мовою та стати справжнім профі в розумінні жінок та чоловіків.

Не дай Боже ви вже встигли розчаруватись у коханні! Автор запевняє, що які б люди вас не оточували, як би стрімко не летів час, а божевільний темп життя не відсмоктував би з вас всі сили – любов продовжує своє панування у світі. Ми завжди можемо бути коханими, поміченими й почутими в особистих стосунках. Але як цього досягти?

Про всі секрети щасливих відносин ви дізнаєтесь, треба лише скачати книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Залишайтесь на позитиві!

Завантажити безкоштовно книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея

Рекомендації

Відгуки на книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *