«За межами порядку. Ще 12 правил життя» Джордан Пітерсон

«За межами порядку. Ще 12 правил життя» Джордан Пітерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2068 переглядів
2068 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «За межами порядку. Ще 12 правил життя» Джордана Пітерсона (анотація)

Як не потонути, коли доводиться вступати в грузьке болото? Чому хаос і порядок рівноцінно важливі? Як переживати втрати, відчай і страждання — й усе одно лишатися вдячним? Чому варто зробити одну кімнату в домі найкрасивішою? Як пов’язані надмірний контроль і тоталітаризм? На це й інше відповідає Джордан Пітерсон. Він обґрунтовує глобальні питання, апелює до історії, філософії, психологічної практики, а також до прикладів із власного життя. І що не менш важливо — чесно розповідає про переживання і прийняття особистих негараздів: хвороби дружини й доньки, відновлення після залежності, патологічної тривожності й навіть коми..

Кому буде цікава? Для поціновувачів філософії Джордана Пітерсона та всіх, хто хоче по-справжньому прийняти власне життя.

Якщо в першій книжці Пітерсон розповідає, як перемогти хаос, то в другій — розказує про випадки, коли доводиться приймати невизначеність. Це ще 12 правил життя, але вже про те, що не все залежить від нас. Про те, що за межами нашого контролю. За межами порядку. Про хаос — аномалію, новизну, непередбачуваність, трансформацію, розрив, і надто часто — падіння.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «За межами порядку. Ще 12 правил життя» Джордана Пітерсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «За межами порядку. Ще 12 правил життя» Джордана Пітерсона

Одна відповідь до “За межами порядку. Ще 12 правил життя”

  1. Маргарита Маргарита сказав:

    Хмм, “За межами порядку” виявилась досить філософською, давно не читала подібне. Я ніколи не задумувалась, що мій хаос може привести до успіху, та і взагалі виявляться не все залежить від нас. У всесвіту свої закони, прикольно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *