«За мить щастя» Олесь Гончар

«За мить щастя» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1871 переглядів
1871 переглядів

Про книгу «За мить щастя» Олеся Гончара

Олесь Гончар – особливо драматичний письменник, який зумів вкласти у свої твори неймовірну силу емоцій. Його книга «За мить щастя» – невелика, але дуже насичена новела, бо навіть на кількох сторінках автор проживає хвилини неймовірної радості і глибокого болю разом з головним героєм – артилеристом Сашком, якому пощастило зустріти своє кохання з першого погляду прямо у полі.

Війна закінчилася, скоро розпочнеться справжнє життя без пострілів і жорстокості – що може бути краще? Сашко у захваті – він вже мріє перегорнути наступну сторінку свого життя, де він буде разом зі своєю коханою мадяркою Ларисою.

Проте на заваді їхнього щастя стає чоловік Лариси, який з’явився зненацька і мало не вбив Сашка. Як вчинив запальний Сашко і якою була його подальша доля, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «За мить щастя» Олеся Гончара українською мовою.

Новела захоплює відвертою романтикою, проте між рядків читач може побачити й акцент на суспільних проблемах, підкреслення тоталітарної ідеології, що руйнувала людські долі. Яскравий образ головного героя змушує замислитися над ціною неймовірного щастя й кохання, яким жив Сашко навіть у найжахливіші хвилини.

Усім прихильникам романтичного реалізму радимо скачати книгу «За мить щастя» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який з наступних форматів на нашому сайті: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «За мить щастя» Олеся Гончара

Слова — пестощі, ці ласкаві співи душі.

Оmnia vincit amor! * Любов перемагає все! (Лат.)

Проти любові закон? Не може бути такого закону. Який дурень видумав? Побачите, я свого доб'юся.

…губи були так довірливо близько.

Завантажити безкоштовно книгу «За мить щастя» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «За мить щастя» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *