«За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

«За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2154 переглядів
2154 переглядів

Про книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

У Стелли завжди є список справ. Вона знає, що і коли буде робити. Та й інших заставить! Нікому не дозволить байдикувати. А ще вона чекає на донора для пересадки легенів…

Уілл – художник, живе сьогоднішнім днем. У нього одна мрія – подорожувати. Його ім’я викреслили зі списку на пересадку, після того, як він підхопив невиліковну інфекцію…

Головні герої книги «За п’ять кроків до кохання» тяжко хворі. Але цей стан не завадив закохатись один в одного. Стелла та Уілл кидають виклик долі і йдуть наперекір усьому. Чи витримає їх кохання всі негаразди, особливо, коли вони не можуть торкнутись один одного? Хіба можна таке уявити, щоб дотики люблячої людини стали смертельними?

Запрошуємо читати читати онлайн книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел українською мовою. Чуттєві дівчата будуть плакати над деякими епізодами цього роману. Автор реалістично передає події та емоції персонажів. 

Фінал остається відкритим. Це добре. Адже завжди є надія на краще! Тому кожен придумує завершення цієї лав-сторі на свій смак. 

Скачати книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) радимо у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного читання!

Завантажити безкоштовно книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

Рекомендації

Відгуки на книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *