«За вітром» Юлія Українець

«За вітром» Юлія Українець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
219 переглядів
219 переглядів

Про книгу «За вітром» Юлії Українець

Більш захоплюючим за детектив може бути лише філософський детектив. Коли нитка, що веде із заплутаного злочинного клубка, тісно переплетена з пригодами та переживаннями основних персонажів.

Саме таким є роман Юлії Українець «За вітром». Головна героїня твору, Гера Фішер, веде офіційне розслідування жорстокого вбивства керівника відомого юридичного холдингу. Нитки цієї справи тягнуться одразу із двох великих міст: Берліна та Лондона. Як пов’язані між собою столиці Німеччини та Англії? Та чи вдасться простому детективові розплутати таку важку справу, від якої так і віє політикою, криміналом та великими грошима? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши роман.

В нашій електронній бібліотеці ви можете читати онлайн книгу «За вітром» Юлії Українець українською мовою, насолоджуючись влучними висловами і соковитими описами і роздумами. Бо це не просто рядовий детектив – на сторінках роману ви знайдете не тільки гостросюжетну історію одного вбивства, але й влучний гумор, й філософські роздуми про життя, що дадуть відповіді на багато життєвих питань.

Також ми пропонуємо скачати книгу «За вітром» Юлії Українець на свій пристрій безкоштовно і без обов’язкової реєстрації та sms (смс) у будь-якому зручному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «За вітром» Юлії Українець

Рекомендації

Відгуки на книгу «За вітром» Юлії Українець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *