«Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба

«Заборонений» Артемiй Кiрсанов, Сергiй Дзюба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3576 переглядів
3576 переглядів

Короткий зміст книги «Заборонений» Артемiя Кiрсанова, Сергiя Дзюби (анотація)

Один з борців за незалежність України в ХХ столітті, поет Василь Стус надихнув Артемія Кірсанова та Сергія Дзюбу до написання спільної книги «Заборонений». Багато читачів вважають, що популярність цієї книги обумовлена тим, що жанр написання дуже схожий зі сценарієм. Історія людини одна, але кожен хто бере книгу в руки, зможе побачити свою картинку.

Василь Стус став практично останньою жертвою репресій та червоного табору. За те, що він хотів зберегти та розвивати українську культуру, його твори були частково заборонені, а деякі навіть знищені назавжди. Радимо читати онлайн усім книгу «Заборонений» Артемія Кірсанова та Сергія Дзюби українською мовою.

Розповідь в книзі починається з дівчини, яка має писати дисертацію про Стуса, разом з тим їй трапляється робота — догляд за пенсіонеркою-полковником КГБ.

Які таємниці розкаже бабуся? Що здивує дівчину? І яка дисертація вийде в фіналі?

Cкачати книгу «Заборонений» Артемія Кірсанова та Сергія Дзюби можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Заборонений» Артемiя Кiрсанова, Сергiя Дзюби українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Заборонений» Артемiя Кiрсанова, Сергiя Дзюби українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Заборонений» Артемiя Кiрсанова, Сергiя Дзюби

Одна відповідь до “Заборонений”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Книга «Заборонений» унікальна. Біографії — мій улюблений жанр, тим паче коли історія видатної людини написана так цікаво. Я читала ніби сценарій вигаданого життя, але все описане було правдою. Стус був один з не багатьох людей, хто справді боровся за незалежність нашої України. Книга справила на мене велике враження, щиро дякую авторам, та сайту за можливість її скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *