«Забрати свою сім’ю» Юлія Бонд

«Забрати свою сім’ю» Юлія Бонд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
113 переглядів
113 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Забрати свою сім’ю» Юлії Бонд (анотація)

– Татку, приїжджай швидше. Мама впала зі стільця, у неї йде кров. Мені дуже страшно, – плутано і через схлип тараторить дочка, а в мене серце стискається до болю.
– Кицюня, не плач. Я скоро приїду. Мама у свідомості? – Схопивши зі столу ключі від тачки, на ходу одягаю піджак. Думки стукають у голові як відбійний молоток.
– Так. Мама зараз бачить мене та чує. Вона просила тобі не дзвонити, але я її не послухалася.

***

З колишньою дружиною ми прожили разом 8 років. Розійшлися за спільною згодою без претензій один до одного. Я її ніколи не любив – так завжди думав, поки одного разу не зрозумів, що Ася може назавжди зникнути з мого життя… разом з дитиною, яка ще не народилася.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Забрати свою сім’ю» Юлії Бонд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Забрати свою сім’ю» Юлії Бонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *