«Забула внучка в баби черевички…» Станіслав Чернілевський

Вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслав Чернілевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
675 переглядів
675 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського

Забула внучка в баби черевички…
Дитячим сміхом бризнувши в зело,
За повелінням вікової звички
Перекотилось літо за село.

Махнуло рученя на бензовозі –
І курява вляглась після коліс.
А бабка все стояла на дорозі,
Хустинкою торкаючись до сліз.

І вийшли в небо зорі-жаровички,
І тихо бабка посеред села
Малесенькі дитячі черевички
У спорожнілу хату занесла.

Лягла собі. І світло не світила.
Торкнулась черевичків перед сном —
І осінь їй тихенько опустила
Горіховий листок перед вікном.

Аналiз вiрша «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського

Вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського нагадає нам дитинство. Бабуся – саме та людина, яка іноді ближче ніж мама. Спогади про неї завжди світлі та теплі.

Приїжджаючи до бабусі на літо, час летить дуже швидко. Після того? як діти та внуки покидають її, на жаль приходить туга. С кожним роком все ближче до прощання навіки зі своїми дітьми та онуками. Жаль, не можна зупинити час. Радимо читати онлайн усім вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського українською мовою.

Цим віршем автор хоче трохи зупинити нас, адже в дитинстві ми завжди кудись спішимо, не слухаємо бабусю. Тільки пізніше ми розуміємо, наскільки це було важливо. Забуті черевички нагадують бабі про онуку. Чи зможе вона побачити її знову наступним літом?

Дуже тепла та сімейна поезія сподобається всім – від малого до великого. Скачати вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського ви можете безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Приємного читання!

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Забула внучка в баби черевички” Станіслава Чернілевського українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *