«Забуте вбивство» Аґата Крісті

«Забуте вбивство» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1210 переглядів
1210 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Забуте вбивство» Аґати Крісті (анотація)

Гвенда Рид молода и хороша собой, она недавно вышла замуж и занялась поиском «гнездышка» своей мечты. И вот поиски увенчались успехом, дом куплен, молодая женщина будто видела его раньше во сне… На этом месте фигура речи начинает становиться буквальной. Гвенде все чаще мерещится, что она в этом доме когда-то уже бывала. Навязчивое дежа-вю переходит в панику, страх безумия и чертовщины, когда девушка понимает, что «видела» в этом доме еще и некогда совершенное убийство! Жива ли на самом деле женщина, которую убивали в неожиданно вскрывшихся туманных воспоминаниях? Что стало причиной внезапной истерики миссис Рид при просмотре пьесы? Было ли убийство на самом деле? Мисс Марпл, пришедшая на помощь Гвенде, уверена: было. И вскоре будет еще…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Забуте вбивство» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Забуте вбивство» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *