«Забуті покидьки східного фронту» Сергій Плохій

«Забуті покидьки східного фронту» Сергій Плохій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1895 переглядів
1895 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Забуті покидьки східного фронту» Сергія Плохія (анотація)

Книга «Забуті покидьки східного фронту» Сергія Плохія написана на основі історичних архівів, які колись були засекреченими, а потім стали доступними для вивчення. Автор у цій роботі проводить дослідження історії співпраці між радянськими і американськими солдатами у середині 20-го століття (у роки Другої Світової). Варто зазначити, що Плохій є провідним спеціалістом з історії Східної Європи, а у його творчому доробку вже 9 книжок на історичну тематику.

У вас буде можливість зазирнути у світову історію, коли будете читати онлайн книгу «Забуті покидьки східного фронту» Сергія Плохія українською мовою на нашому сайті. За час існування антигітлерівської коаліції було декілька яскравих і важливих подій, які суттєво вплинули на хід війни.

Наприклад, «ленд-ліз» (коли американці допомогли британцям і СРСР), а також відкриття Другого фронту (1944 рік). Це все було результатом дій Великого союзу, який успішно досягнув поставленої мети. Але як тоді з’явилась «Залізна завіса»?

Вивчивши архівні документи, історик аналізує історію союзу і намагається розібратись, що стало джерелом Холодної війни і чому могутній альянс від самого початку був приречений на невдачу.

Вирішивши скачати книгу «Забуті покидьки східного фронту» Сергія Плохія українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), ви дізнаєтесь багато цікавої інформації про події минулого.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Забуті покидьки східного фронту» Сергія Плохія українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Забуті покидьки східного фронту» Сергія Плохія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *