«Зачарована Десна» Олександр Довженко

«Зачарована Десна» Олександр Довженко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3522 переглядів
3522 переглядів

Короткий зміст книги «Зачарована Десна» Олександра Довженко (анотація)

Книга «Зачарована Десна» (збірник) – візитна картка Олександра Довженка. Усі твори, що входять до збірки, відкривають душу автора, оголюють його емоції та хвилювання, відчай і тугу. Адже він бачив багато людських страждань – насильницьку колективізацію, голодомор, війну, післявоєнну розруху…

Один з найболючіших творів збірки – кіноповість «Україна в огні», в якій описано побут простого народу під час захоплення українських територій фашистами – злидні та хвороби, знущання та смерть, що переслідувала кожного, жах і постійний страх, з яким люди засинали й прокидалися. Відчайдушне бажання захистити свою Батьківщину – саме цією ідеєю пройнятий кожен рядок твору.

Автобіографічна повість «Зачарована Десна» додає теплих і позитивних ноток, адже у центрі сюжету – дорослішання Сашка, його перші відкриття й здивування, життєві цінності та мрії. А кіноповість «Земля» після виходу її на екрани стала справжньою легендою світового кінематографу, увійшовши до десятки найвизначніших кінострічок.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Зачарована Десна» (збірник) Олександра Довженка українською мовою всім, хто хоче відчути гордість за український патріотизм ще з радянських часів, поринути в переживання і роздуми автора.

Ви можете скачати книгу «Зачарована Десна» (збірник) Олександра Довженка у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зачарована Десна» Олександра Довженко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Зачарована Десна» Олександра Довженко

Наш народ нагадує мені тютюн. Його весь час пасинкують. У нього велике, дебеле листя, а цвіту де-не-де.

Батьківщина – все!

Вiн почував себе спасителем потопаючих, героєм-мореплавателем, Васко да Гамою. I хоч життя послало йому калюжу замiсть океану, душа в нього була океанська. I саме тому, що душi в нього вистачило б на цiлий океан, Васко да Гама часом не витримував цiєї диспропорцiї й топив свої кораблi в шинку.

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, – це Україна (…) Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабкодухим і запроданцям, як не у нас?

Скачати безкоштово книгу «Зачарована Десна» Олександра Довженко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зачарована Десна» Олександра Довженко

2 відповіді до “Зачарована Десна”

  1. Арина Арина сказав:

    Зачарована Десна для мене це справжня подорож у дитинство. Перечитую її завжди коли хочу помандрувати у часі. Вважаю, що її треба перечитати усім, без винятку. В кожному віці розуміння твору своє.

  2. Олена Олена сказав:

    Мені соромно, тому що раніше я вважала книгу «Зачарована Десна» не цікавою та нудною. Напроти, ця праця наповнена позитивними та світлими емоціями, що відрізняє її від інших класичних творів. Вона про щасливу пору дитинства, про дорослішання та загалом про життя. Не по волі починаєш задумуватись і про своє буття, мені сподобалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *