«Зачароване місце» Микола Гоголь

«Зачароване місце» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2558 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зачароване місце» Миколи Гоголя (анотація)

Невеличка розповідь “Зачароване місце” входить до збірки “Вечорниці на хуторі під Диканькою”. Микола Гоголь залишається вірним своїй манері розкриття загадкових і жахливих дій нечистої сили, продиктованих людською поведінкою.

Головний герой книги – дід Максим, добродушна і весела людина, яка любить танці, горілку й жарти з онуками. А ще діяльний дідусь завжди знайде можливість похвалитися, що не боїться навіть самого чорта. Чи так це, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати оповідання до кінця.

Несподівано під час танців головний герой виявляє прокляте місце на своєму городі – аномальну зону, на якій немає врожаю. І з цього моменту в житті діда починають відбуватися дивні речі. На цій ділянці “ноги не хочуть танцювати”, а час і простір спотворюються, ніби в магічній реальності. Вердикт головного героя – тут присутня нечиста сила. Згодом дід вирішує знайти на цьому зачарованому місці скарб, який вона охороняє.

Микола Гоголь ще з дитинства знав про легенди й традиції фольклору, в яких говорилося про зачаровані місця і сховані скарби. Часто шукали багатство на кладовищах, у тих могилах, де начебто живе нечисть. Традиційною для слов’янських народних оповідей є ідея перетворення скарбу, що став легкою наживою, на сміття.

Мова твору “Зачароване місце” легка, “соковита” й багата на яскраві епітети. Українські слова, що часто зустрічаються в тексті, роблять оповідання надзвичайно мелодійним. Одразу перед очима читача виникає українське село з його колоритним побутом. Доброзичливий гумор, яким пронизана книга, органічно поєднаний з описом жахіть, від яких стає моторошно. Ця гоголівська атмосфера зі своєю поетичністю й лукавством затягує та зачаровує.

Кінцівка оповідання “Зачароване місце” змушує задуматися над правильними пріоритетами у житті. Навіть на кількох сторінках можна вмістити повчальну життєву мудрість з глибинним розкриттям образу головного героя та надзвичайною атмосферністю. Цю книгу варто скачати й прочитати тим, хто хоче “полоскотати” собі нерви, а також поміркувати над головними цінностями у житті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зачароване місце» Миколи Гоголя та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зачароване місце» Миколи Гоголя: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зачароване місце» Миколи Гоголя і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Зачароване місце» Миколи Гоголя українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зачароване місце» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *