«Задуха» Чак Поланік

«Задуха» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1786 переглядів
1786 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Задуха» Чака Поланіка (анотація)

Роман «Задуха» – типовий твір постмодерніста Чака Паланіка, в якому письменник кидає виклик сучасному суспільству з його продажністю, орієнтацією на матеріальні блага та аморальними способами заробляння грошей. У центрі сюжету постає Віктор – чоловік, який заробляє шахрайством. Він розігрує в кафе та ресторанах напади задухи, вимагаючи моральну компенсацію. Письменник розфарбував сюжетну лінію книги такою кількістю різноманітного бруду, що навіть сам радив не читати її. Проте інтерес читача від цього лише зростає…

Перед нашими очима поступово розгортаються історії кількох людей – випадкових персонажів і головного героя, яких життя зводить і розводить, підбиває на дивні експерименти та випробовує на міцність. Чак Поланік між рядків ставить дуже важливі життєві питання: навіщо ми живемо, які цінності треба приймати, кому насправді потрібна кожна окрема людина? Ці ж питання адресуються і головному героєві, проте невміння знайти відповідь на жодне з них приводить до сумних висновків.

Автор створює свої книги для мислячих людей – тих, які спроможні зазирнути дуже глибоко та побачити крізь невиразну та потворну буденність, «лушпиння» та влучні метафори справжні «діаманти». У книзі «Задуха» прихований відчай самотньої душі, звертання до Бога, доброта й милосердя, прагнення вирватися з психологічних і соціальних кайданів, обвішаних ярликами й стереотипами. Ключова ідея, яку треба звільнити з-під товстого шару метафоричних викликів – внутрішня свобода та відповідальність за власний вибір, адже наш світ не любить, коли хтось виривається зі стрункої та налагодженої системи.

Ця книга – низка шокуючих суперечностей між мораллю та аморальністю, психічним здоров’ям та безглуздям, сексуальною розпустою та духовністю, Усім небайдужим до проблем суспільства рекомендуємо скачати «Задуха» Чака Поланіка – відвертий, пронизливий та надзвичайно атмосферний твір. На нашому сайті ви знайдете електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо прихильникам якісної сучасної літератури читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Задуха» Чака Поланіка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Задуха» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *