«Задзвени із глибини» Генріх Гейне

Вірш «Задзвени із глибини» Генріх Гейне

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1375 переглядів
1375 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Задзвени із глибини» Генріха Гейне

Задзвени із глибини
Тихої печалі,
Мила пісенька весни, —
Линь все далі й далі!
Линь, дзвени, знайди той дім,
В квітах сад зелений,
І троянду перед ним
Привітай від мене.

Переклад Леоніда Первомайського

Аналiз вiрша «Задзвени із глибини» Генріха Гейне

Вірш «Задзвени із глибини» Генріха Гейне увійшов до збірки автора «Нові поезії». У цьому творі автор показує красу весняної природи, переплітаючи це з красою людських почуттів, які народжуються у серці і дарують неповторні емоції. Весна і кохання схожі між собою, тому закохана людина добре відчуває подих весни і її красу. Окрім того, саме у весняний період душа людини розквітає і наповнюється почуттями, навіть якщо до того їй було сумно і самотньо.

Вірш складається з 8 рядків. Це небагато, але автор встигає розповісти цілу історію і показати зміни у настрої ліричного героя. Починається твір з сумного настрою, але потім він починає змінюватись, оскільки відчувається наближення весни. Її передчуття дає надію на нове життя, на щось прекрасне і світле, на те, що душа зможе відродитись і наповнитись світлом. А завершується вірш прекрасним пейзажем, де є і зелений сад, і квіти, і прекрасна троянда, якій герой передає вітання.

Варто зазначити, що у цьому творі троянда символізує кохану дівчину і любовні почуття загалом. А через пейзаж автор розкриває почуття ліричного героя. Поет описує одночасно два світи – реальний і чуттєвий, тобто той, що знаходиться всередині душі головного героя.

Світ героя і світ троянди відрізняються між собою. У ліричного героя він живий, емоційний, сповнений чуттєвих образів. А от у квітки – статичний, його краса нежива, холодна. І у цій несхожості є конфлікт. Але автор його не розвиває, а згладжує, показуючи почуття героя, який згадує той час, коли був закоханий (тому й просить передати привітання квітці).

Цікаво, що переживання ліричного героя пов’язані з процесами, які відбуваються у природі. А от з трояндою не відбувається нічого – вона просто росте на одному місці. Її світ естетично красивий, але холодний, навіть жорстокий.

У вірші поет використовує епітети, повтори та метафори, щоб передати все, що переживає герой – його страждання, спогади і сподівання.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Задзвени із глибини” Генріха Гейне українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Задзвени із глибини» Генріха Гейне та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Задзвени із глибини» Генріха Гейне: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Задзвени із глибини» Генріха Гейне і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Задзвени із глибини» Генріха Гейне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *