«Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджер Макнамі

«Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджер Макнамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
746 переглядів
746 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджера Макнамі (анотація)

Яким є вплив Facebook на світ і на світову політику та бізнес? Як за його допомогою можна маніпулювати людською думкою і впливати на результати виборів, на систему охорони здоров’я, приватність та інновації? «Зафейсбучені» — бестселер The New York Times, книжка відомого венчурного капіталіста, одного з перших інвесторів Facebook і раннього наставника Марка Закерберґа Роджера Макнамі, розповідає про небезпечні наслідки діяльності таких платформ як ця всесвітньо відома соцмережа.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджера Макнамі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджера Макнамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *