«Загадаю тата на Новий рік» Уляна Пас

«Загадаю тата на Новий рік» Уляна Пас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
93 переглядів
93 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Загадаю тата на Новий рік» Уляни Пас (анотація)

Моя мама багато працює. Вона хоче дати мені все найкраще, але я бачу, як їй важко, тому цього року вирішую брати ситуацію у свої руки й загадую одне-єдине бажання – щоб у мене з’явився тато, а у мами – чоловік, який буде її кохати та допомагати.

Я так сильно бажаю цього, що навіть не сумніваюсь – моє бажання здійсниться!

І коли одного разу поріг нашої квартири переступає незнайомий дядечко, розумію – це він! Моє бажання майже здійснилося, треба лише маму переконати, що цей чоловік – ідеальний варіант на роль мого татуся!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Загадаю тата на Новий рік» Уляни Пас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Загадаю тата на Новий рік» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *